Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Volovsky Dominik10001117455
2. Szczygel Viktor10007153610
3. Harakal Adam10001111255
4. Harakal Filip1000910444
5. Mitrik Jozef1000114211
6. Volovsky Jakub1000111355
7. Skurkova Klaudia100011211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -