Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Mitrik Jozef10001013855
2. Volovsky Dominik10001013244
3. Harakal Filip1000811566
4. Harakal Adam1000107466
5. Sigel Viktor100072022
6. Szczygel Viktor100071211

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -