Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Volovsky Dominik10001010033
2. Harakal Filip100096222
3. Harakal Adam1000105822
4. Mitrik Jozef1000104211
5. Szczygel Viktor100072622
6. Volovsky Jakub100011733

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -