Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Koval Matej10001120155
2. Marcinkova Lydia100073033
3. Harcarik Martin1000102711
4. Varkondy Marek1000102222
5. Balogova Zdenka100071533
6. Lesova Katarina100071244
7. Krajnakova Martina10007822
8. Sepela Jakub100013811
9. Balcakova Lilian10007722
10. Cincera Daniel10007511
11. Skatularova Melania10007411

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -