Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Choma Adrian10001211433
2. Fedak Adrian1000125833
3. Filak Kristian1000145533
4. Choma Nikolas1000105333
5. Harvilko Simon1000133833
6. Hancak Adam1000121733
7. Babinsky Oliver1000141522
8. Kocakova Daniela1000141211
9. Marcincakova Angelika100012611
10. Mulikova Simona10009222

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -