Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Durdy Simon10001324555
2. Silhavy Michal1000822368
3. Silhavy Peter10001117968
4. Buncek Simon1000138933
5. Ferenc Erik1000146322
6. Nagy Patrik1000145122
7. Nagy Simon100012811
8. Katrusakova Klara100013711

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -