Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Durdy Simon10001224555
2. Silhavy Michal1000822368
3. Silhavy Peter10001117968
4. Buncek Simon1000138933
5. Ferenc Erik1000136322
6. Nagy Patrik1000135122
7. Nagy Simon100011811
8. Katrusakova Klara100012711

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -