Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Benko Tomas100088322
2. Biro Adrian1000144211
3. Drgonova Tamara1000113411
4. Horecny Martin100092811
5. Srank Daniel1000112711
6. Cerenka Samuel1000122411
7. Regenda David1000142311
8. Krcmarik Ladislav100092111
9. Mik Timotej1000111811
10. Kis Maxim Peter100081511
11. Miklo Lukas1000141411

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -