Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kmeto Tomas1000114622
2. Novansky Filip1000133311
3. Masarovic Richard1000132511
4. Kapusnik Ivan100091911
5. Kmeto Matus1000121811
6. Masar Michal10008711

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -