Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kmeto Tomas1000119344
2. Novansky Filip1000148222
3. Masarovic Richard1000136633
4. Kmeto Matus1000134033
5. Masar Michal100082722
6. Kapusnik Ivan1000102622

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -