Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Bujnova Sara10761445668
2. Bujnova Karolina10221115844
3. Kosecky Sebastian1000914055
4. Vaclavik Samuel100085355
5. Mikulas Ondrej100095055
6. Bujnova Dominika100094733
7. Gabris Simon1000103733
8. Gabrisova Hana Melania1000122344
9. Bielik Michal1000102122
10. Rusnak Peter10008722
11. Fiantokova Natalia10009722
12. Palesova Adela10008433

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -