Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Kosecky Sebastian100096322
2. Bujnova Karolina1022113711
3. Bujnova Dominika100082311
4. Mikulas Ondrej100082022
5. Gabrisova Hana Melania1000122022
6. Gabris Simon1000101922
7. Vaclavik Samuel100081522
8. Bielik Michal100091011
9. Fiantokova Natalia10008611
10. Palesova Adela10008222

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -