Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Mitosinka Jozef10001423366
2. Laudon Viliam10001321055
3. Magdolen Filip10001012755
4. Orolin Lukas10001012655
5. Orolin Tomas10001011955
6. Kralik Timotej1000108255
7. Karaba Rudolf100095833
8. Laudon Lukas100084733
9. Matuska Sebastian1000103733
10. Rohac Adam1000103533
11. Krajcovic Jakub10008611
12. Sulo Denis100010111

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -