Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

 
C. Meno LOK Vek Body GPX Turnaje do poradia Turnaje celkovo
1. Laudon Viliam1000139822
2. Mitosinka Jozef1000149822
3. Orolin Lukas1000107822
4. Orolin Tomas1000106122
5. Magdolen Filip100094422
6. Kralik Timotej1000104022
7. Matuska Sebastian100092422
8. Rohac Adam1000101311
9. Karaba Rudolf100081011

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -