StartMestoTurnajRoundsLinka
2019-05-18 00:00:00TrakoviceGPX Trakovice7https://gpx.jogo.sk/results/1547239710_Trakovice GPX 2019.doc
2019-05-18 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370140_GPXHE2018turnaj6.pdf
2019-05-11 00:00:00BratislavaVrakunsko-Biskupská GPX9
2019-05-04 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548369566_propozicie_ZLKE_2018_19_NT.doc
2019-05-04 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514520_propozicie_talent_6_2018_19_OOU.pdf
2019-05-04 00:00:00BratislavaRača Open GPX9
2019-04-13 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370108_GPXHE2018turnaj5.pdf
2019-04-13 00:00:00Považská BystricaJarný šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549273597_JST19.pdf
2019-04-06 00:00:00BratislavaJarný šachový festival v Cenade9
2019-04-06 00:00:00ŠtefanovO pohár starostu Štefanova9https://gpx.jogo.sk/results/1549911587_Propozicie Stefanov.doc
2019-03-30 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548369619_propozicie_ZLKE_2018_19_NT.doc
2019-03-23 00:00:00BratislavaO pohár starostu Ružinova9
2019-03-23 00:00:00NitraZobor Cup - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549911790_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2018_19_GPX_6.pdf
2019-03-16 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370061_GPXHE2018turnaj4.pdf
2019-03-16 00:00:00Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj GPX9https://gpx.jogo.sk/results/1549486663_GPX_Dubnica_2019.pdf
2019-03-09 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514457_propozicie_talent_5_2018_19_OOU.pdf
2019-03-09 00:00:00SabinovŠarišská liga mládeže - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548098132_ZL-Sabinov_9.3.2019.doc
2019-03-09 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču9https://gpx.jogo.sk/results/1549661198_Propzicie_hlohovec_memorial_Bisco_2019.doc
2019-02-23 00:00:00TlmačeTlmačský šachový turnaj - 3.ročník7https://gpx.jogo.sk/results/1549221348_Tlmacsky sachovy turnaj 3. rocnik.docx
2019-02-16 00:00:00KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548522938_5.kolo LMS Kezmarok.doc
2019-02-16 00:00:00NitraZobor Cup - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549116464_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2018_19_GPX_5.pdf
2019-02-16 00:00:00SkalicaŠachový festival detí a mládeže9https://gpx.jogo.sk/results/1549142428_Festival_SI2019.pdf
2019-02-15 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548757088_Skolska liga Bardejov, 3.turnaj 15.2.2019.docx
2019-02-15 00:00:00StropkovOM Stropkov - 2.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1549718826_MO2018-2019_2.pdf
2019-02-13 00:00:00TopoľčanyValentínsky šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548230067_Sachovy turnaj ZS Holleho_propozicie.doc
2019-02-12 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548976259_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_5_kolo_feb_2018_19.doc
2019-02-09 00:00:00Gemerská PolomaGPX Gemerská Poloma7https://gpx.jogo.sk/results/1547632206_propozicie_sachovy turnaj GPX Gemerska Poloma 9.2.2019.pdf
2019-02-09 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj - Valentínsky7https://gpx.jogo.sk/results/1548369869_GPXHE2018turnaj3.pdf
2019-02-02 00:00:00BardejovŠarišská liga mládeže - 2.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1547762141_Sarisska liga mladeze Bardejov 2.kolo 2.2.2019.pdf
2019-01-26 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514403_propozicie_talent_4_2018_19_OOU.pdf
2019-01-24 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1547491232_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_4_kolo_jan2019.doc
2019-01-19 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1539197326_propozicie_ZLKE_2018_19_na_web_v2.doc
2019-01-19 00:00:00NitraZobor Cup - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546901934_Seriál turnajov mládeže Zobor Cup_2018_19_GPX_4.pdf
2019-01-06 00:00:00BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie9http://gpx.jogo.sk/results/1541142330_O_pohar_Bratislavskej_sachovej_akademie_2019.pdf
2019-01-05 00:00:00SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1545040713_LMS 4 Smizany.pdf
2019-01-04 00:00:00Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica7http://gpx.jogo.sk/results/1544908657_Novorocny turnaj 2019 B Bystrica k 26 vyr SR a GPX ziakov 23 rocnik u4.doc