StartMestoTurnajRoundsLinka
2024-05-11 00:00:00HumennéREINTER Grand prix, 7.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1698788774_GPX_HE_23_24.docx.pdf
2024-04-27 00:00:00Brezová pod BradlomO pohár Bradla9
2024-04-20 00:00:00Považská BystricaJarný šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1705505847_JST24.pdf
2024-04-20 00:00:00OsuskéO pohár starostu obce Osuské9
2024-04-13 00:00:00HumennéREINTER Grand prix, 6.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1698788766_GPX_HE_23_24.docx.pdf
2024-04-13 00:00:00Malacky15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1706738037_Sach GPX Malacky_04_2024.pdf
2024-04-13 00:00:00Malacky15.ročník Detského turnaja v Malackách - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1706738142_Sach GPX Malacky_04_2024.pdf
2024-04-06 00:00:00BratislavaAVION Chess Challenge 20247https://gpx.jogo.sk/results/1705608280_AVION_Chess_Challenge_06.04.2024.pdf
2024-03-24 00:00:00NitraNitrancheck 4.turnaj GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1708976302_NitranCheck GPX.pdf
2024-03-24 00:00:00NitraNitrancheck 4.turnaj GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1708976357_NitranCheck B.pdf
2024-03-23 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1695993333_propozicie_ZLKE_2023_2024_GPX.doc
2024-03-23 00:00:00Liptovský MikulášSeriál TALENT - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1701933068_Propozicie_TALENT_6_2023_24.pdf
2024-03-16 00:00:00HumennéREINTER Grand prix, 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1698788750_GPX_HE_23_24.docx.pdf
2024-03-16 00:00:00NitraZobor Cup, 6.turnaj - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1706525232_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_6.pdf
2024-03-16 00:00:00NitraZobor Cup, 6.turnaj - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1706525285_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_6.pdf
2024-03-16 00:00:00KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1709539029_LMS 5.kolo Kežmarok 23-24.doc
2024-03-16 00:00:00KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.turnaj - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1709539100_LMS 5.kolo Kežmarok 23-24.doc
2024-03-09 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - turnaj GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1706212373_Memoriál_F._Bišču_2024.doc
2024-03-09 00:00:00MyjavaMyjavský šachový turnaj GPX9https://gpx.jogo.sk/results/1708948631_Myjavský šachový turnaj 2024.pdf
2024-03-09 00:00:00TomášovceTomášovská liga mládeže - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1707861473_Tomášovská liga mládeže 2023-24 TLM 6.pdf
2024-03-09 00:00:00TomášovceTomášovce Open - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1707861522_Tomášovce open 2023-24 Open 6.pdf
2024-03-09 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču, 12.ročník - Open7https://gpx.jogo.sk/results/1708771453_Memoriál_F._Bišču_2024.doc
2024-03-09 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 29.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1709412705_2024-03-09-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-03-08 00:00:00StropkovOM Stropkov - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1708628702_Propozicie_OM2023_24_4kolo.pdf
2024-03-02 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 28.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1708821140_2024-03-02-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-02-28 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 27.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1708550453_2024-02-28-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-02-24 00:00:00Liptovský MikulášSeriál TALENT - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1701933003_Propozicie_TALENT_5_2023_24.pdf
2024-02-24 00:00:00BratislavaGPX o Pohár Šachuľka Matového v Ihrysku II.8https://gpx.jogo.sk/results/1704469931_GPX_Ihrysko_2024_02_24.pdf
2024-02-24 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 26.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1708184634_2024-02-24-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-02-17 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1695993277_propozicie_ZLKE_2023_2024_GPX.doc
2024-02-17 00:00:00HumennéREINTER Grand prix, 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1698788741_GPX_HE_23_24.docx.pdf
2024-02-17 00:00:00BratislavaŠachový turnaj CENADA - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1707505122_GPX_CENADA01.pdf
2024-02-17 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 25.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1707633968_2024-02-17-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-02-11 00:00:00TomášovceTomášovská liga mládeže - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1706525799_Tomasovska_liga_mladeze_2023-24_TLM_5.pdf
2024-02-11 00:00:00TomášovceTomášovce Open - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1706699263_Tomasovce_open_2023-24_Open_5.pdf
2024-02-10 00:00:00NitraZobor Cup, 5.turnaj - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1706525105_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_5.pdf
2024-02-10 00:00:00NitraZobor Cup, 5.turnaj - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1706525162_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_5.pdf
2024-02-10 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 24.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1706995160_2024-02-10-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-02-03 00:00:00Liptovský MikulášSeriál TALENT - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1704403887_Propozicie_TALENT_4_2023_24.pdf
2024-02-03 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 23.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1706381000_2024-02-03-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-01-27 00:00:00PopradLiga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1705409623_LMS 4.kolo Poprad.doc
2024-01-27 00:00:00PopradLiga mládeže Spiša - 4.turnaj - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1705409679_LMS 4.kolo Poprad.doc
2024-01-27 00:00:00BratislavaGPX CENADA7https://gpx.jogo.sk/results/1705667098_1_1_GPX_CENADA.pdf
2024-01-27 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 22.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1705770834_2024-01-27-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-01-26 00:00:00StropkovOM Stropkov - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1705436495_Propozicie_OM2023_24_3kolo.pdf
2024-01-20 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1695993236_propozicie_ZLKE_2023_2024_GPX.doc
2024-01-20 00:00:00HumennéREINTER Grand prix, 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1698788732_GPX_HE_23_24.docx.pdf
2024-01-20 00:00:00NitraNitrancheck 3.turnaj GPX8https://gpx.jogo.sk/results/1702324169_NitranCheck GPX.pdf
2024-01-20 00:00:00NitraNitrancheck 3.turnaj GPX+8https://gpx.jogo.sk/results/1702324247_NitranCheck B,GPX+.pdf
2024-01-20 00:00:00TomášovceTomášovská liga mládeže - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1705190235_Tomášovská liga mládeže 2023-24 TLM 4.pdf
2024-01-20 00:00:00TomášovceTomášovce Open - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1705152826_1_Tomasovce_open_2023-24_Open_4.pdf
2024-01-20 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 21.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1705927221_2024-01-20-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-01-13 00:00:00NitraZobor Cup, 4.turnaj - GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1704323387_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_4.pdf
2024-01-13 00:00:00NitraZobor Cup, 4.turnaj - GPX+7https://gpx.jogo.sk/results/1704323426_Propozície Zobor Cup_2023_24_GPX_4.pdf
2024-01-13 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 20.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1704542106_2024-01-13-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-01-07 00:00:00Banská BystricaNovoročný turnaj GPX7https://gpx.jogo.sk/results/1702662035_Pozvánka Novorocny_turnaj_2023_B_B_k_30_vyr__SR__a_GPX_ziakov off kompl.pdf
2024-01-07 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 19.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1703942290_2024-01-07-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc
2024-01-03 00:00:00BardejovNetwork Cafe Bardejov - 18.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1703714965_2024-01-03-TurnajGPX-propozicie-Bardejov-NetworkCafe.doc