StartMestoTurnajRoundsLinka
2020-05-16 00:00:00MyjavaGPX Myjava7
2020-05-16 00:00:00Lysá pod MakytouGPX Lysá pod Makytou - finále Trenčianskeho kraja7
2020-05-16 00:00:00BijacovceLiga mládeže Spiša - 7.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1581969275_LMS 7.kolo Bijacovce 2019-2020 (1).doc
2020-05-16 00:00:00LučenecNovohradská šachová liga mládeže - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582889412_Propozicie NSL.pdf
2020-05-09 00:00:00NitraZobor Cup - 5.turnaj7
2020-05-02 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582371498_Reinter GPX 201920_6.docx
2020-04-25 00:00:00Brezová pod BradlomGPX Brezová pod Bradlom9
2020-04-18 00:00:00LučenecNovohradská šachová liga mládeže - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582888960_Propozicie NSL.pdf
2020-04-04 00:00:00TrakoviceGPX Trakovice7https://gpx.jogo.sk/results/1580902820_Trakovice GPX 2020.docx
2020-04-04 00:00:00Spišská Nová VesLiga mládeže Spiša - 6.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1580402548_LMS_6.kolo_Spisska Nova Ves.pdf
2020-03-28 00:00:00Považská BystricaJarný šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580057413_JST20.pdf
2020-03-28 00:00:00Nové ZámkyMarcoví Husári7https://gpx.jogo.sk/results/1582734352_MarcHus OpenDocument.pdf
2020-03-28 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582371441_Reinter GPX 201920_5.docx
2020-03-28 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 11.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582754021_2020-03-28-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-03-28 00:00:00NitraZobor Cup - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1583660823_Zobor Cup_2019_20_GPX_4.pdf
2020-03-27 00:00:00NitraO putový pohár kniežaťa Pribinu7https://gpx.jogo.sk/results/1583660758_Putovny pohar kniezata Pribinu_6.rocnik.pdf
2020-03-21 00:00:00Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj o pohár primátora mesta9https://gpx.jogo.sk/results/1578948267_GPX_Dubnica_2020.pdf
2020-03-21 00:00:00ŠtefanovO pohár starostu Štefanova9https://gpx.jogo.sk/results/1580128553_Propozicie Stefanov.pdf
2020-03-21 00:00:00DetvaGPX Detva7https://gpx.jogo.sk/results/1581847687_GPX DETVA 2020.2.doc
2020-03-21 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1581197370_propozicie_talent_6_2019_20__V1.pdf
2020-03-21 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 10.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582753958_2020-03-21-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-03-17 00:00:00TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ sv. Ladislava Topoľčany7https://gpx.jogo.sk/results/1583443370_Sachovy turnaj ZS svLadislava_propozicie.doc
2020-03-14 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788488_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2020-03-14 00:00:00ŽilinaSpektrum chess - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582734233_spektrum2 Zilina 2020.pdf
2020-03-14 00:00:00TlmačeTlmačský šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582734539_Tlmacsky sachovy turnaj 4.rocnik.docx
2020-03-14 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 9.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582753894_2020-03-14-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-03-14 00:00:00LučenecNovohradská šachová liga mládeže - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582888414_Propozicie NSL.pdf
2020-03-07 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču7https://gpx.jogo.sk/results/1580902832_Memorial F. Biscu 2020.docx
2020-03-07 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582371371_Reinter GPX 201920_4.docx
2020-03-07 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 8.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1582753831_2020-03-07-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-02-29 00:00:00BratislavaO pohár starostu Ružinova7https://gpx.jogo.sk/results/1579599140_O_pohar_starostu Ruzinova_2020.pdf
2020-02-29 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 7.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580891983_GPX-Bardejov-NetworkCafe-Propozicie.docx
2020-02-29 00:00:00ČadcaSpektrum chess - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1581722116_Spektrumchess 1 CA 2020.pdf
2020-02-28 00:00:00StropkovOM Stropkov - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1581675064_MO2019-2020_3.pdf
2020-02-22 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1575832077_propozicie_talent_5_2019_20.pdf
2020-02-22 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580891952_GPX-Bardejov-NetworkCafe-Propozicie.docx
2020-02-15 00:00:00Sabinov Šarišská liga mládeže - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1577094556_Propozicie Sabinov 2020.doc
2020-02-15 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj - Valentínsky7https://gpx.jogo.sk/results/1579170339_Propozicie GPX HE_15022020.docx
2020-02-15 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580891967_GPX-Bardejov-NetworkCafe-Propozicie.docx
2020-02-15 00:00:00NitraZobor Cup - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580375382_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2019_20_GPX_3.pdf
2020-02-13 00:00:00TopoľčanyValentínsky šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1579515278_Sachovy turnaj ZS Tribecska_propozicie.doc
2020-02-13 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1580902539_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_4_kolo_janl_2019_20.doc
2020-02-08 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788504_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2020-02-08 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1580891934_GPX-Bardejov-NetworkCafe-Propozicie.docx
2020-02-01 00:00:00KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1578948567_LMS 5.kolo Kezmarok 2019-2020.doc
2020-02-01 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1579599371_1578519635_2020-02-01-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-01-31 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1578859150_Skolska liga Bardejov, 3.turnaj 31.1.2020.docx
2020-01-31 00:00:00StropkovOM Stropkov - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1579081251_MO2019-2020_2.pdf
2020-01-30 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1579170578_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_3_kolo_janl_2019_20.doc
2020-01-25 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1575832018_propozicie_talent_4_2019_20.pdf
2020-01-25 00:00:00NitraZobor Cup - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1577793006_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2019_20_GPX_2.pdf
2020-01-25 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1579080857_1578519635_2020-01-25-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-01-18 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788468_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2020-01-18 00:00:00PúchovPúchov GPX 20207https://gpx.jogo.sk/results/1576969165_Puchov GPX 2020.pdf
2020-01-18 00:00:00DetvaGPX Detva7https://gpx.jogo.sk/results/1577793448_GPXDETVA2020.doc
2020-01-18 00:00:00BardejovNETWORK Cafe Bardejov - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1579080773_1578519635_2020-01-18-turnajGPX-propozicie-SK-BLS-Bardejov-.doc
2020-01-06 00:00:00BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie9https://gpx.jogo.sk/results/1576227378_O_pohar_Bratislavskej_sachovej_akademie_2020.pdf
2020-01-05 00:00:00Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica7https://gpx.jogo.sk/results/1578051164_Novorocny turnaj 2020 BB.doc
2020-01-04 00:00:00SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1576522497_LMS4_Smizany.pdf