StartMestoTurnajRoundsLinka
2020-03-14 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788488_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2020-02-08 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788504_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2020-01-18 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788468_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2019-12-07 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788479_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2019-12-07 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1571218109_propozicie_talent_3_2019_20.pdf
2019-11-30 00:00:00SkalicaGPX Skalica9https://gpx.jogo.sk/results/1571000336_GPX-Skalica.doc
2019-11-30 00:00:00RajecŠachový kráľ Rajca7https://gpx.jogo.sk/results/1572944959_SachovyKralRajca2019.docx
2019-11-23 00:00:00MalackyGPX Malacky9https://gpx.jogo.sk/results/1571688480_GPX Malacky 2019.docx
2019-11-22 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 2.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1573116975_Skolska liga Bardejov, 2.turnaj 22.11.2019.docx
2019-11-16 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788461_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2019-11-16 00:00:00NitraZobor Cup - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1573073872_Zobor Cup_2019_20_GPX_1.pdf
2019-11-09 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 2.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1571218061_propozicie_talent_2_2019_20.pdf
2019-10-26 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1570788451_propozicie_ZLKE_2019_20_kapacita.doc
2019-10-24 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 1.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1571171796_Propozície OK a 1. turnaja 24.10.2019.docx
2019-10-19 00:00:00BratislavaJesenný šachový festival v Cenade9https://gpx.jogo.sk/results/1570048484_Jesenna Cenada 2019.pdf
2019-10-12 00:00:00LendakLiga mládeže Spiša - 1.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1568708475_LMS 1.kolo Lendak 2019-2020.doc
2019-10-05 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 1.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1569059202_propozicie_talent_1_2019_20.pdf
2019-09-15 00:00:00OsuskéO pohár starostu obce Osuské9https://gpx.jogo.sk/results/1567423137_GPX Osuske_september2019.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - chlapci do 8 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1559207580_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - chlapci do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1559207521_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - chlapci do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1559207529_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - dievčatá do 8 rokov7https://gpx.jogo.sk/results/1559207536_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - dievčatá do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1559207543_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-15 00:00:00HolíčFinále GPX - dievčatá do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1559207513_GPX 2018-19_Finále.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 8 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1557481724_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334578_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - chlapci do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334599_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 8 rokov6https://gpx.jogo.sk/results/1558334624_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334641_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-02 00:00:00Dubnica nad VáhomSemifinále GPX západ - dievčatá do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334659_Propozicie_semiGPX_Dubnica_2019.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 8 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1557897522_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - chlapci do 8 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1557919293_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334715_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - chlapci do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334724_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 8 rokov7https://gpx.jogo.sk/results/1558334734_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 11 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334743_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00HumennéSemifinále GPX východ - dievčatá do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334752_SemifinaleGPX2019Vychod.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - chlapci do 11 rokov7https://gpx.jogo.sk/results/1558334762_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - chlapci do 14 rokov7https://gpx.jogo.sk/results/1558334771_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - dievčatá do 8 rokov5https://gpx.jogo.sk/results/1558334800_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - dievčatá do 11 rokov5https://gpx.jogo.sk/results/1558334779_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-06-01 00:00:00BobrovSemifinále GPX stred - dievčatá do 14 rokov9https://gpx.jogo.sk/results/1558334788_GPX 2018-19_Semifinale stred.pdf
2019-05-18 00:00:00TrakoviceGPX Trakovice7https://gpx.jogo.sk/results/1547239710_Trakovice GPX 2019.doc
2019-05-18 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370140_GPXHE2018turnaj6.pdf
2019-05-18 00:00:00Lysá pod MakytouMedzinárodný žiacky turnaj - finále GPX TN kraja7https://gpx.jogo.sk/results/1554798485_Lysa final 2019.docx
2019-05-18 00:00:00Pohronský RuskovŠachový festival mladých šachistov7https://gpx.jogo.sk/results/1555277343_Pohronsky Ruskov.pdf
2019-05-18 00:00:00BardejovŠarišská liga mládeže - 6.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1556567707_SLM_Bardejov_finale2019.docx
2019-05-17 00:00:00StropkovOM Stropkov - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1556552977_MO2018-2019_5.pdf
2019-05-11 00:00:00Brezová pod BradlomO pohár Bradla9https://gpx.jogo.sk/results/1553117343_festival-Brezova-maj-2019.pdf
2019-05-11 00:00:00BojniceJarný turnaj v rapid šachu7https://gpx.jogo.sk/results/1555389796_Jarny-turnaj-GPX-20190511.pdf
2019-05-08 00:00:00SkalicaO pohár mesta Skalica9https://gpx.jogo.sk/results/1554792474_Festival_SI2019.pdf
2019-05-04 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548369566_propozicie_ZLKE_2018_19_NT.doc
2019-05-04 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514520_propozicie_talent_6_2018_19_OOU.pdf
2019-05-04 00:00:00BratislavaRača Open GPX9https://gpx.jogo.sk/results/1553679359_GPX_Raca_Open_2019.pdf
2019-05-04 00:00:00RaslaviceŠarišská liga mládeže - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1554792374_turnaj Raslavice.doc
2019-05-03 00:00:00TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ sv. Don Bosca Topoľčany7https://gpx.jogo.sk/results/1552649400_Sachovy turnaj ZS svDonBosca_propozicie.doc
2019-04-15 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 7.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1554709269_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_7_kolo_april_2018_19.doc
2019-04-13 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370108_GPXHE2018turnaj5.pdf
2019-04-13 00:00:00Považská BystricaJarný šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549273597_JST19.pdf
2019-04-13 00:00:00NitraZobor Cup - 7.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1551873878_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2018_19_GPX_7.pdf
2019-04-13 00:00:00PopradLiga mládeže Spiša - 7.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1552422954_LMS 7.kolo Poprad 2019.doc
2019-04-12 00:00:00StropkovOM Stropkov - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1554102705_MO2018-2019_4.pdf
2019-04-06 00:00:00BratislavaJarný šachový festival v Cenade9https://gpx.jogo.sk/results/1550561975_Jarna Cenada 2019.pdf
2019-04-06 00:00:00ŠtefanovO pohár starostu Štefanova9https://gpx.jogo.sk/results/1549911587_Propozicie Stefanov.doc
2019-04-05 00:00:00Nitrianska BlatnicaPrvoaprílový šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1552649519_April turnaj ZS Nitrianska_Blatnica_propozicie.doc
2019-03-30 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548369619_propozicie_ZLKE_2018_19_NT.doc
2019-03-30 00:00:00ŽilinaSpektrum chess - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1552996955_spektrum 2019.docx
2019-03-27 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1551872614_Skolska liga Bardejov, 4.turnaj 27.3.2019.docx
2019-03-24 00:00:00BratislavaO pohár starostu Ružinova9https://gpx.jogo.sk/results/1550821597_O_pohar_starostu Ruzinova_2019.pdf
2019-03-23 00:00:00NitraZobor Cup - 6.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549911790_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2018_19_GPX_6.pdf
2019-03-23 00:00:00BijacovceLiga mládeže Spiša - 6.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1551639877_LMS 6.kolo Bijacovce 2018-2019.doc
2019-03-23 00:00:00ČadcaSpektrum chess - 3.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1551859574_Spektrumchess 3 CA 2019.pdf
2019-03-22 00:00:00NitraO putovný pohár kniežaťa Pribinu7https://gpx.jogo.sk/results/1552577182_Sachovy turnaj o Putovny pohar kniezata Pribinu_5.ročník.pdf
2019-03-21 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 6.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1551738803_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_6_kolo_marec_2018_19.doc
2019-03-16 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548370061_GPXHE2018turnaj4.pdf
2019-03-16 00:00:00Dubnica nad VáhomDubnický šachový turnaj GPX9https://gpx.jogo.sk/results/1549486663_GPX_Dubnica_2019.pdf
2019-03-16 00:00:00PrešovŠarišská liga mládeže - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1551131477_SLM_Presov_2019.doc
2019-03-15 00:00:00StropkovOM Stropkov - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1551776615_MO2018-2019_3.pdf
2019-03-12 00:00:00TopoľčanyOtvorené majstrovstvá ZŠ Sv. Ladislava Topoľčany7https://gpx.jogo.sk/results/1550861899_Sachovy turnaj ZS svLadislava_propozicie.doc
2019-03-09 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514457_propozicie_talent_5_2018_19_OOU.pdf
2019-03-09 00:00:00SabinovŠarišská liga mládeže - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548098132_ZL-Sabinov_9.3.2019.doc
2019-03-09 00:00:00HlohovecMemoriál Ferdinanda Bišču7https://gpx.jogo.sk/results/1549661198_Propzicie_hlohovec_memorial_Bisco_2019.doc
2019-02-23 00:00:00TlmačeTlmačský šachový turnaj - 3.ročník7https://gpx.jogo.sk/results/1549221348_Tlmacsky sachovy turnaj 3. rocnik.docx
2019-02-16 00:00:00KežmarokLiga mládeže Spiša - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548522938_5.kolo LMS Kezmarok.doc
2019-02-16 00:00:00NitraZobor Cup - 5.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1549116464_Serial turnajov mladeze Zobor Cup_2018_19_GPX_5.pdf
2019-02-16 00:00:00SkalicaŠachový festival detí a mládeže9https://gpx.jogo.sk/results/1549142428_Festival_SI2019.pdf
2019-02-15 00:00:00BardejovŠkolská šachová liga Bardejov - 3.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548757088_Skolska liga Bardejov, 3.turnaj 15.2.2019.docx
2019-02-15 00:00:00StropkovOM Stropkov - 2.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1549718826_MO2018-2019_2.pdf
2019-02-13 00:00:00TopoľčanyValentínsky šachový turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1548230067_Sachovy turnaj ZS Holleho_propozicie.doc
2019-02-12 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 5.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1548976259_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_5_kolo_feb_2018_19.doc
2019-02-09 00:00:00Gemerská PolomaGPX Gemerská Poloma7https://gpx.jogo.sk/results/1547632206_propozicie_sachovy turnaj GPX Gemerska Poloma 9.2.2019.pdf
2019-02-09 00:00:00HumennéReinter Grand prix - 3.turnaj - Valentínsky7https://gpx.jogo.sk/results/1548369869_GPXHE2018turnaj3.pdf
2019-02-02 00:00:00BardejovŠarišská liga mládeže - 2.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1547762141_Sarisska liga mladeze Bardejov 2.kolo 2.2.2019.pdf
2019-01-26 00:00:00Liptovský MikulášTalent - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546514403_propozicie_talent_4_2018_19_OOU.pdf
2019-01-24 00:00:00SninaOkresná žiacka liga Snina - 4.kolo7https://gpx.jogo.sk/results/1547491232_Okres_ziacka_sachova_liga SNINA_4_kolo_jan2019.doc
2019-01-19 00:00:00KošiceKošická žiacka liga - 4.turnaj7http://gpx.jogo.sk/results/1539197326_propozicie_ZLKE_2018_19_na_web_v2.doc
2019-01-19 00:00:00NitraZobor Cup - 4.turnaj7https://gpx.jogo.sk/results/1546901934_Seriál turnajov mládeže Zobor Cup_2018_19_GPX_4.pdf
2019-01-06 00:00:00BratislavaO pohár Bratislavskej šachovej akadémie9http://gpx.jogo.sk/results/1541142330_O_pohar_Bratislavskej_sachovej_akademie_2019.pdf
2019-01-05 00:00:00SmižanyLiga mládeže Spiša - 4.kolo7http://gpx.jogo.sk/results/1545040713_LMS 4 Smizany.pdf
2019-01-04 00:00:00Banská BystricaNovoročný turnaj Banská Bystrica7http://gpx.jogo.sk/results/1544908657_Novorocny turnaj 2019 B Bystrica k 26 vyr SR a GPX ziakov 23 rocnik u4.doc