Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Szaszak Lukas starstarstarstarstarZS Zlata Roznava1120V-C116317
2 Magda Filip starstarstarstarSachovy Klub Sabinov1214V-C114865
3 Zrost Daniel starMsk Spisska Nova Ves1000V-C114527
4 Hudak Michal starSachy Reinter Kosice1075V-C114446
5 Vresilovic Matus starstarMsk Spisska Nova Ves1000V-C113807
6 Bilik Matej starstarstarSachy Reinter1218V-C113797
7 Cabak Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C113547
8 Martynek Filip starstarstarTj Slavia Pu Presov1070V-C113367
9 Oravec Dominik MSK KdV Kezmarok1000V-C113237
10 Tirko Martin starstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C113007
11 Kalata Martin Msk Kdv Kezmarok1000V-C112937
12 Jura Michal starstarSK BLS Bardejov1294V-C112894
13 Ziman Damian starSlavia Pu Presov1070V-C112805
14 Slatkovsky Kristian 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C112667
15 Sokolsky David Msk Spisska Nova Ves1000V-C112576
16 Ammer Erik ZS Hroncova Kosice1000V-C112497
17 Stolar Florian Sk CVC Lendak1209V-C112486
18 Kriska Alexander Sachy Reinter1137V-C112457
19 Szaszak Matej ZS Zlata Roznava1087V-C112436
20 Kacmarik Adam starSlavia Pu Presov1000V-C112384
21 Tokarcik Jan starstarZS B Krpelca Bardejov1246V-C112343
22 Demjan David starZS Konstantinova Stropkov1000V-C112294
23 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1000V-C112097
24 Koperdak Cyprian 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C112057
25 Pham Ngoc David starZS Wolkerova Bardejov1000V-C112005
26 Gardosik Kristian ZS Komenskeho Smizany1000V-C111917
27 Janecko Tomas ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C111887
28 Geci Richard Msk Spisska Nova Ves1000V-C111834
29 Andrejko Juraj Sachy Reinter Kosice1000V-C111814
30 Savinec Filip CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C111714
31 Petrisak Tomas starZS Wolkerova Bardejov1000V-C111646
32 Gay Lukas Sachy Reinter Kosice1000V-C111594
33 Majda Dominik CZS sv Juraja Svidnik1000V-C111463
34 Musil Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C111403
35 Kollar Adrian Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C111327
36 Ropovik Samuel ZS Druzstevna Pri Hornade1149V-C111263
37 Kovac Radovan Sachy Reinter1062V-C111194
38 Ivanco Marko Matus CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C111063
39 Surdenik Alex ZS Karpatska Svidnik1000V-C111053
40 Kollar David Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C141015
41 Slatkovsky Benjamin 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11936
42 Halcin Erik Sk CVC Lendak1000V-C11894
43 Kostelnik Marko Sachovy Klub Sabinov1000V-C11894
44 Klocek Tobias SK Stropkov-Svidnik1000V-C11873
45 Gobl Fabian Sachy Reinter Kosice1015V-C11812
46 Hricko Sebastian ZS Kupelna Presov1000V-C11784
47 Porvaznik Juraj Sachy Reinter1000V-C11773
48 Komara Kristian Sk Bijacovce1000V-C11736
49 Falat Oliver ZS Komenskeho Bardejov1000V-C11723
50 Chytra Ales MSK Vranov nad Toplou1115V-C11642
51 Vagasky Patrik Lackovce1000V-C11634
52 Rohac Michal Spojena skola Svidnik1000V-C11623
53 Kucer Michal CZS sv Juraja Svidnik1000V-C11592
54 Scholtes Richard ZS Kupelna Presov1000V-C11562
55 Bauer Teodor Slavia Pu Presov1000V-C11543
56 Danko Jan ZS B Krpelca Bardejov1000V-C11545
57 Valko Matus Sk Bijacovce1000V-C11534
58 Sabovcik Daniel Michalovce1000V-C11533
59 Polcin Filip Spisska Teplica1000V-C11524
60 Formanek Erik CVC ABC Presov1000V-C11522
61 Savchuk Alexander Smizany1000V-C11481
62 Slivka Jakub ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11482
63 Faltus Ludovit Michalovce1000V-C11483
64 Kucer Jakub CZS sv Juraja Svidnik1000V-C11471
65 Rusinko Matus ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11461
66 Roman Jakub ZS Komenskeho Bardejov1065V-C11451
67 Moravec Filip CSS Bardejov1000V-C11452
68 Zelezny Ladislav ZS B Krpelca Bardejov1000V-C11444
69 Hennel Jergus Humenne1000V-C11443
70 Lukacin Simon CVC Orgovanova Kosice1000V-C11433
71 Lanik Adam Slavia Pu Presov1000V-C11424
72 Petrik Pavol ZS 8 maja Svidnik1000V-C11421
73 Valach Patrik Sk Zemplin Michalovce1000V-C11413
74 Sochovic Jakub CZS sv Juraja Svidnik1000V-C11401
75 Aliji Alex ZS Studentska Snina1000V-C11404
76 Fecko Benjamin CZS sv Juraja Svidnik1000V-C11391
77 Matuch Samuel ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11393
78 Tkac Alex Sachy Reinter1053V-C11382
79 Mihalkanin Martin ZS Karpatska Svidnik1000V-C11381
80 Kliment Ladislav CVC Orgovanova Kosice1000V-C11362
81 Palfi Jakub MSK Vranov nad Toplou1000V-C11361
82 Bilak Leo ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11342
83 Matysak Alex 1 Sk Kosice1000V-C11321
84 Sicak Alex ZS Studentska Snina1000V-C11322
85 Petrunko Jozef Stropkov1000V-C11312
86 Terkos Peter Sachy Reinter1000V-C11303
87 Mika Tobias ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11291
88 Korcek Dorian Sachy Reinter Kosice1000V-C11283
89 Blaha Lukas Sachy Reinter1000V-C11262
90 Tomek Filip ZS Studentska Snina1000V-C11262
91 Ungrady Ondrej Sachy Reinter Humenne1000V-C11262
92 Szczygel Viktor ZS Modra nad Cirochou1000V-C11252
93 Formanek Erik ABC CVC Presov1000V-C11251
94 Matysak Richard 1 Sk Kosice1000V-C11241
95 Novysedlak Alex ZS Sarisske Dravce1000V-C11242
96 Hnidenko Tomas ZS B Krpelca Bardejov1000V-C11233
97 Jakubov Matej ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11231
98 Kandrac Filip Sachy Reinter Kosice1000V-C11232
99 Buzga Leonard ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11221
100 Palkovic Filip Msk Spisska Nova Ves1000V-C11212
101 Scerba Adam ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11211
102 Sedlak Andrej Kosice, ZS Abovska 361000V-C11211
103 Fedorkovic Michal ZS 8 maja Svidnik1000V-C11201
104 Sedlak David Kosice, ZS Abovska 361000V-C11201
105 Chocholak Simon ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11192
106 Falat Leon Sachovy Klub Sabinov1000V-C11191
107 Stovka David ZS Mlynska Stropkov1000V-C11192
108 Gombar Simon CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11171
109 Kocan Dominik Sk Zemplin Michalovce1000V-C11171
110 Pacolak Timur ZS Studentska Snina1000V-C11161
111 Sandrik Oliver CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11162
112 Sudik Robert CVC Orgovanova Kosice1000V-C11162
113 Micaj Ivan Sachy Reinter1000V-C11153
114 Kovc David ZS s MS Bukovce1000V-C11151
115 Hnidenko Timotej ZS B Krpelca Bardejov1000V-C11152
116 Drimak Michal ZS Kupelna Presov1000V-C11151
117 Strojny Peter ZS Komenskeho Smizany1000V-C11142
118 Balaz Ondrej CZS Bela nad Cirochou1000V-C11142
119 Marcincak Marko ZS s MS Bukovce1000V-C11131
120 Baksi Richard Kosice, ZS Abovska 361000V-C11131
121 Hanak Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C11101
122 Horochonic Matej ZS Komenskeho Svidnik1000V-C11101
123 Tomko Adam ZS Komenskeho Svidnik1000V-C1191
124 Berta Gregor Presov1000V-C1191
125 Lepot Martin Humenne1000V-C1182
126 Rosko Samuel Humenne1000V-C1181
127 Somsky Marek Tj Slavia Pu Presov1000V-C1171
128 Spirko Richard ZS B Krpelca Bardejov1000V-C1161
129 Rybovic Alex So Skm Stara Lubovna1000V-C1461
130 Sasarak Jakub CZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C1151
131 Zavacky Basti MSK Kdv Kezmarok1000V-C1151
132 Burdza Matus CVC Orgovanova Kosice1000V-C1142
133 Rusinko Jan Humenne1000V-C1141
134 Soltes Andrej Sk Zemplin Michalovce1000V-C1141
135 Slang Lubos ZS Komenskeho Svidnik1000V-C1131
136 Bednar Lukas CVC Orgovanova Kosice1000V-C1131
137 Sabol Michael ABC CVC Presov1000V-C1121
138 Hrib Jakub ZS Hutnicka Spisska Nova Ves1000V-C1121
139 Ferko Nikolas Humenne1000V-C1111
140 Boksansky Martin ZS Komenskeho Svidnik1000V-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -