Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarCvc Vcielka Puchov1377Z-C145786
2 Sosovickova Martina starstarSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D115687
3 Libich Oliver starstarstarSk Komplet Modranka1279Z-C145636
4 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C145566
5 Sitar Andrej starstarNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C145276
6 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
7 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114557
8 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C144497
9 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C144356
10 Livnansky Michal starSk Doprastav Bratislava1184Z-C114317
11 Dolnik Michal starstarstarSk Doprastav Bratislava1256Z-C114306
12 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143936
13 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143907
14 Volanek Maros starstarstarSk Povazske Podhradie1233Z-C143694
15 Kulich Filip starstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C113633
16 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113526
17 Oruzinsky Juraj starstarstarZsk Vrbove - sach1247Z-C143493
18 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113397
19 Novomeska Karin starstarSk Stefanov1255Z-D113254
20 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
21 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C113027
22 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C82977
23 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C142926
24 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C82907
25 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112567
26 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112546
27 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D112515
28 Marosi Michal CVC Junior Bojnice1194Z-C112464
29 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
30 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1220Z-D142424
31 Dubanova Kristina Sk Skalica1136Z-D142344
32 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C142335
33 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C112253
34 Shykhnenko Hryhorij ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C112235
35 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D112163
36 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C82157
37 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D82157
38 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
39 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
40 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111863
41 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D111843
42 Cibicek Peter Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C111734
43 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C141702
44 Kubikova Nina starKsn Bratislava1293Z-D141642
45 Kozub Lukas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C111614
46 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D141563
47 Adamec Maros starSachovy Klub Dubravan1301Z-C141542
48 Cerny Filip Cvc Malacky1000Z-C111534
49 Vasko Matej Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C111513
50 Kaufmanova Karin Sk Osuske1183Z-D111444
51 Bena Pavol Sk Stefanov1000Z-C81413
52 Sloboda Rudolf Zs Tribecska Topolcany1107Z-C141394
53 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1036Z-D141363
54 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D111354
55 Cerny Patrik Cvc Malacky1000Z-C111324
56 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111323
57 Durana Jonas starTatran Bratislava1255Z-C111302
58 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D111246
59 Bajza Pavol Cirkevne CVC Belusa1000Z-C141222
60 Juricek Michal SZS Gorkeho Skalica1000Z-C111154
61 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1083Z-C141152
62 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D111135
63 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111093
64 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1159Z-C141092
65 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C141093
66 Stiavnicky Ivan Lokomotiva Trnava1000Z-C111083
67 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C141054
68 Kostka Pavol Sk Slovan Bratislava1000Z-C141032
69 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D141022
70 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111003
71 Romanova Ela starSk Skalica1415Z-D141001
72 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
73 Guzy Andrej ZS Dolne Kockovce1000Z-C11983
74 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14982
75 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14962
76 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11935
77 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11924
78 Habanek Martin Cirkevne CVC Belusa1000Z-C11912
79 Ducky Adam Zs Tribecska Topolcany1000Z-C14893
80 Mederlyova Maria starSk Levice1348Z-D14891
81 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C14883
82 Buso Peter Kulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C14882
83 Bobak Alexander Zs Tribecska Topolcany1000Z-C11874
84 Simansky Samuel ZS s MS Trakovice1000Z-C14842
85 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11834
86 Popelka Adrian Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14832
87 Jursa Juraj Lokomotiva Caissa Bratislava1319Z-C11802
88 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14802
89 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C14793
90 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1343Z-C14783
91 Samas Dominik Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14782
92 Bujnova Karolina starZS sv Don Bosca Topolcany1083Z-D14781
93 Ofukany Richard ZS Dolne Kockovce1000Z-C11772
94 Kapicakova Petra Ksn Bratislava1000Z-D11762
95 Jancovicova Tamara Zsk Vrbove - Sach1156Z-D14761
96 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11753
97 Osvald Tomas ZS s MS Trakovice1000Z-C14753
98 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
99 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8745
100 Krupa Andrej Lokomotiva Caissa Bratislava1190Z-C14741
101 Derouin William CVC Vcielka Puchov1000Z-C8732
102 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11732
103 Hlupik Marek Cvc Senica1000Z-C8723
104 Puss Silvester Tsm Slovan Bratislava1000Z-C11724
105 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8715
106 Vida Gergo Sk Dunajska Streda1045Z-C11711
107 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D14703
108 Osadsky Damian Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14703
109 Fialka Richard CVC Junior Bojnice1000Z-C11693
110 Bujnova Dominika ZS sv Don Bosca Topolcany1024Z-D11693
111 Faktor Lukas ZS Dolne Kockovce1000Z-C8673
112 Janoska Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C11672
113 Kosecky Sebastian ZS Tribecska Topolcany1116Z-C11672
114 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1185Z-C14663
115 Parizek Ondrej Skalica1127Z-C14661
116 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14661
117 Toth Marton Sk Dunajska Streda1000Z-C11651
118 Sahidi Sear Ksn Bratislava1231Z-C11641
119 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14642
120 Bohunsky Richard CVC Povazska Bystrica1000Z-C14631
121 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11623
122 Letasi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C11621
123 Seges Daniel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C14612
124 Jancik James Sk Skalica1000Z-C14603
125 Vida Reka Sk Dunajska Streda1000Z-D14601
126 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11592
127 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C11582
128 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
129 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1086Z-C11571
130 Certik Jaroslav Tatran Bratislava1012Z-C11562
131 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C11552
132 Vanco Viktor Bratislavska sachova akademia1000Z-C11552
133 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
134 Chudo Simon Scvc Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C11531
135 Zatko Slavomir Sk Povazske Podhradie1000Z-C14531
136 Bobak Samuel Zs Tribecska Topolcany1000Z-C8524
137 Tarina Peter ZS Tribecska Topolcany1042Z-C11512
138 Matusikova Tereza Zs Tribecska Topolcany1000Z-D14512
139 Vadila Lukas Gymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C14502
140 Palka Samuel Nitrianska Sachova Akademia1274Z-C14502
141 Taziar David CVC Prievidza1000Z-C8482
142 Mikulas Ondrej ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11482
143 Travnicek Teo TSM Slovan Bratislava1000Z-C14481
144 Stec Ivo Tsm Slovan Bratislava1000Z-C8473
145 Diachenko Mykhailo ZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C11473
146 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1282Z-C11462
147 Janac Jakub SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11464
148 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
149 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C11451
150 Sahidi Shabir Ksn Bratislava1148Z-C14451
151 Vrabel Michal Juraj Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11441
152 Solar Samuel Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11441
153 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8435
154 Cepka Matej ZS s MS Trakovice1000Z-C14433
155 Barta Dominik Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C14432
156 Vesely Filip SZS Kysucka Senec1000Z-C14431
157 Mederlyova Beata Sk Levice1172Z-D11421
158 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11421
159 Ucnik Matej SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14423
160 Ofukana Michaela ZS Dolne Kockovce1000Z-D8412
161 Proks Jakub Jan ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11411
162 Strisko Matej Szs Cenada Bratislava1000Z-C11401
163 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1352Z-C14401
164 Hamas Martin Tatran Bratislava1166Z-C14401
165 Marko Patrik CVC Prievidza1000Z-C14391
166 Kucharik Simon ZS Plevnik1000Z-C14391
167 Richter Michal Szs Cenada Bratislava1000Z-C14391
168 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11383
169 Burdejova Simona ZS Dolne Kockovce1000Z-D11383
170 Krajcovic Lukas ZS s MS Trakovice1000Z-C14382
171 Hlavacik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C14371
172 Skripecky Marek Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14371
173 Martinka Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C14371
174 Katrik Leonard Povazska Bystrica1000Z-C11362
175 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
176 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11351
177 Slavikova Michaela Cirkevne CVC Belusa1000Z-D11352
178 Lanza Matej Sk Nafta Gbely1000Z-C14351
179 Faktor Filip ZS Dolne Kockovce1000Z-C11343
180 Fedor Maros ZS Dolne Kockovce1000Z-C11342
181 Bachleda Oskar Szs Cenada Bratislava1000Z-C11341
182 Orgon Michal ZS Velkomoravska Trencin1000Z-C8332
183 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11332
184 Tichy Gregor Szs Cenada Bratislava1000Z-C11331
185 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14331
186 Fojtik Adam ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11321
187 Globa Andriy BISB Bratislava1000Z-C11311
188 Zakutansky Vladimir Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11311
189 Mojzis Tobias CVC Junior Bojnice1000Z-C11311
190 Jasik Matej ZS Plevnik1000Z-C14311
191 Pisojova Klara SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D11301
192 Mederly Peter Sk Levice1000Z-C8291
193 Boros David Msk Corvin Velky Meder1101Z-C11291
194 Tonhajzer Matus Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11291
195 Ivan Denis Sachovy klub Holic1000Z-C14291
196 Klimek Martin Sk Senec1481Z-C14291
197 Kipikasa Samuel Roman Cvc Junior Bojnice1000Z-C14291
198 Kresan Matus ZS Dolne Kockovce1000Z-C11281
199 Matis Matus ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11281
200 Hudec Benjamin Cvc Prievidza1000Z-C11271
201 Cech Peter CVC Povazska Bystrica1000Z-C8261
202 Wang Sofia CVC Junior Bojnice1000Z-D8262
203 Skrib Tomas Cvc Junior Bojnice1000Z-C11261
204 Pisarcik Adam Bratislava1000Z-C11261
205 Rosina Ladislav ZS Dolne Kockovce1000Z-C8252
206 Ruzickova Lenka Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11252
207 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
208 Kollar Matej Cvc Junior Bojnice1000Z-C11251
209 Hodul Ondrej CVC Myjava1000Z-C11252
210 Cerven Matus Sk Doprastav Bratislava1096Z-C14251
211 Mihalik Matej SK Handlova1000Z-C11241
212 Dobrik Anton ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11241
213 Zemanek Erik Senec1000Z-C14241
214 Skrinar Richard Kruzok Slovan Bratislava1000Z-C11231
215 Tucek Tobias ZS Dolne Kockovce1000Z-C11231
216 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11231
217 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C14231
218 Krajco Adam CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C14231
219 Pecler Michal Zs Dolne Kockovce1000Z-C8221
220 Havir Adam Cvc Myjava1000Z-C11221
221 Osadan David ZS Ostredkova Bratislava1000Z-C11221
222 Furdik Matus Tatran Bratislava1000Z-C11221
223 Kupcov Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D11211
224 Chabron Jan Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C11211
225 Kisac Marcel Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C14211
226 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14201
227 Priputen Simon ZS Vancurova Trnava1000Z-C14201
228 Volovar Darius Frantisek ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11191
229 Silhavy Peter ZS s MS Trakovice1000Z-C14191
230 Mrnik Marian ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C8181
231 Bednar Filip ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11181
232 Kipikasa Jakub Cvc Junior Bojnice1000Z-C11181
233 Horny Michal Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C8171
234 Talacova Adela Zs Dolne Kockovce1000Z-D8171
235 Homola Arthur Banky1000Z-C11171
236 Hyza Michal Sk Nafta Gbely1000Z-C14171
237 Kostelansky Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C8161
238 Cipov Karolina CVC Junior Bojnice1000Z-D8162
239 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14161
240 Pivarnik Jakub Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14161
241 Furdik Simon Tatran Bratislava1000Z-C8151
242 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
243 Zajacka Roman CVC Prievidza1000Z-C11152
244 Orolin Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14151
245 Hamid Hanka Leila Sk Doprastav Bratislava1000Z-D14151
246 Fialkova Zoja CVC Junior Bojnice1000Z-D8143
247 Tarko Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8142
248 Majernikova Terezia Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D8143
249 Wang Michael CVC Junior Bojnice1000Z-C8142
250 Sindler Radovan Cvc Junior Bojnice1000Z-C11141
251 Valko Viliam Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11141
252 Franekova Adela ZS Plevnik1000Z-D14141
253 Jetmar Jan Skalica1000Z-C11131
254 Badura Martin SZS Kysucka Senec1000Z-C11131
255 Hlavacikova Ruzena Handlova1000Z-D14131
256 Benedik Adam Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14131
257 Horvath Emanuel Nitrianska sachova akademia1000Z-C11122
258 Stankova Liliana ZS Tribecska Topolcany1000Z-D14121
259 Ostrovnoy Matviy Cvc Junior Bojnice1000Z-C14121
260 Nemec Stanislav SK Hlohovec1000Z-C14121
261 Kroslakova Michaela Velke Uherce1000Z-D8111
262 Hlavaty Gregor Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C8112
263 Vaclavik Samuel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11111
264 Vignudelli Kristian Sk Stefanov1000Z-C11111
265 Secany Miroslav SCVC Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C14111
266 Pivoluska Samuel Trnava1000Z-C14111
267 Liptak Michal CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C8101
268 Galovic Matus Zs Dolne Kockovce1000Z-C8101
269 Dzurjanik Matus ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-C11101
270 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11101
271 Komora Simon Sk Doprastav Bratislava1112Z-C11101
272 Mihal David ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11101
273 Rehus Filip Cvc Senica1000Z-C14101
274 Ballo Martin ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1191
275 Briatka Matus Bojnice1000Z-C1191
276 Sefcikova Liana Sachovy Klub Holic1000Z-D1491
277 Majtan Maxim CVC Junior Bojnice1000Z-C881
278 Posluch Robert Povazska Bystrica1000Z-C1181
279 Pommer Ekaterina Bratislavska sachova akademia1000Z-D1181
280 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C1181
281 Fiantokova Natalia ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1181
282 Zdenek Matus Handlova1000Z-C1181
283 Poluchova Katarina Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D1481
284 Janik Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C872
285 Vignudelli Alex Sk Stefanov1000Z-C871
286 Pridalova Lea Szs Cenada Bratislava1000Z-D871
287 Chodur Tomas ZS s MS Lysa pod Makytou1000Z-C871
288 Dobrik Tomas ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C1171
289 Magdolen Martin ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1171
290 Stuska Patrik Tatran Bratislava1000Z-C1171
291 Angelov Alex CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C861
292 Irbis Ayk ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C861
293 Dobosova Viktoria Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-D861
294 Smelcer Damian Malacky1000Z-C861
295 Kajanek Oskar Bratislavska sachova akademia1000Z-C1161
296 Vozar Lukas Zs Dolne Kockovce1000Z-C851
297 Bodis Sebastian Samuel Sk Doprastav Bratislava1000Z-C1151
298 Oravec Nikolas Malacky1000Z-C1151
299 Horna Monika Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-D1151
300 Klopcek Matej Cvc Junior Bojnice1000Z-C1151
301 Barabasova Adela ZS Velky Lapas1000Z-D1151
302 Ebnerova Klaudia Sk Stefanov1000Z-D1151
303 Tichy Frederik Szs Cenada Bratislava1000Z-C1451
304 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D842
305 Hlupikova Lenka CVC Senica1000Z-D843
306 Majtan Timotej CVC Junior Bojnice1000Z-C841
307 Frolova Bianka ZS Skolska Povazska Bystrica1000Z-D841
308 Dobrovic Radovan ZS Turnianska Bratislava1000Z-C841
309 Hrdlicka Timotej Bratislava - Petrzalka1000Z-C1141
310 Egl Denis Cvc Malacky1000Z-C1141
311 Pisojova Martina SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D1141
312 Zderka Jozef Handlova1000Z-C1141
313 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1141
314 Kovacikova Simona Szs Cenada Bratislava1000Z-D831
315 Lulei Simon ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C831
316 Vricanova Lucia Velke Levare1000Z-D831
317 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C831
318 Tomasik Juraj Trnava1000Z-C1131
319 Markova Laura CVC Prievidza1000Z-D1132
320 Ulik Matej Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C1131
321 Gajdos Jakub ZS J Holleho Topolcany1000Z-C1131
322 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1431
323 Alexander Adrian Bratislavska sachova akademia1000Z-C821
324 Hlava Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C821
325 Pericka Roman CVC Brezova pod Bradlom1000Z-C821
326 Polak Martin Trnava1000Z-C821
327 Oubrecht Alex CVC Povazska Bystrica1000Z-C821
328 Stebnicky Alexander Cvc Junior Bojnice1000Z-C1121
329 Hajduk Carmen ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D1121
330 Kupcov Natasa CVC Vcielka Puchov1000Z-D811
331 Benadikova Gabriela CVC JUNIOR Bojnice1000Z-D811
332 Fialka Alex Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C811
333 Mojzisova Timea CVC Junior Bojnice1000Z-D811
334 Ocenas Oliver CVC Junior Bojnice1000Z-C811
335 Ulik Michal Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C811
336 Sula Denis ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
337 Novak Jakub ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -