Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Sitar Andrej starNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C141962
2 Vastik Tomas starstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C141772
3 Vastik Lukas Cvc Vcielka Puchov1377Z-C141552
4 Livnansky Michal Sk Doprastav Bratislava1184Z-C111543
5 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C111502
6 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C111352
7 Biskupic Adam Sk Komplet Modranka1060Z-C141282
8 Lopasovsky Artur Sk Komplet Modranka1085Z-C141152
9 Kubikova Nina starKsn Bratislava1293Z-D141111
10 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C111073
11 Romanova Ela starSk Skalica1415Z-D141001
12 Pisarcik Richard Ksn Bratislava1055Z-C8953
13 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1160Z-D11891
14 Sosovickova Martina starSukromna Zs Nova Dubnica1304Z-D11851
15 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C11802
16 Vanko William TSM Slovan Bratislava1000Z-C8783
17 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11752
18 Adamec Maros Sachovy Klub Dubravan1301Z-C14751
19 Durana Jonas starTatran Bratislava1255Z-C11731
20 Horvathova Hana Sk Slovan Bratislava1208Z-D11711
21 Libich Oliver Sk Komplet Modranka1279Z-C14681
22 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C11651
23 Letasi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C11621
24 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C14611
25 Vasko Matej Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11601
26 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C14581
27 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
28 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1159Z-C14571
29 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1121Z-D14561
30 Sunova Michaela Ksn Bratislava1038Z-D8533
31 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1063Z-D11531
32 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C14531
33 Livnansky Tomas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C8523
34 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14521
35 Dolnik Michal starSk Doprastav Bratislava1256Z-C11511
36 Kozub Lukas Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11501
37 Travnicek Teo TSM Slovan Bratislava1000Z-C14481
38 Jancik James Sk Skalica1000Z-C14482
39 Zelenka Matej Sks Dubnica nad Vahom1181Z-C11471
40 Dubanova Kristina Sk Skalica1136Z-D14471
41 Marosi Michal Cis Premium1194Z-C11461
42 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14451
43 Piroska Samuel Nitrianska sachova akademia1229Z-C14451
44 Vrabel Michal Juraj Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11441
45 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11431
46 Vesely Filip SZS Kysucka Senec1000Z-C14431
47 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11422
48 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1185Z-C14421
49 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14421
50 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11412
51 Vanco Viktor Bratislavska sachova akademia1000Z-C11411
52 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1352Z-C14401
53 Hamas Martin Tatran Bratislava1166Z-C14401
54 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1282Z-C11391
55 Richter Michal Szs Cenada Bratislava1000Z-C14391
56 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11382
57 Vadila Lukas Gymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C14381
58 Hlavacik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C14371
59 Seles Samuel Topolciansky Sachovy Klub1206Z-C14371
60 Kroupova Veronika Sk Skalica1000Z-D11362
61 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C11361
62 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
63 Bachleda Oskar Szs Cenada Bratislava1000Z-C11341
64 Sloboda Rudolf Topolciansky Sachovy Klub1107Z-C14341
65 Valent Theo Ksn Bratislava1000Z-C8332
66 Tichy Gregor Szs Cenada Bratislava1000Z-C11331
67 Diachenko Mykhailo ZS Kniezata Pribinu Nitra1000Z-C11321
68 Kolejakova Lucia Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-D11322
69 Globa Andriy BISB Bratislava1000Z-C11311
70 Karaba Rudolf Topolciansky sachovy Klub1000Z-C11312
71 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D11301
72 Osadsky Damian Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14301
73 Tonhajzer Matus Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11291
74 Matis Matus ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11281
75 Novomeska Karin Sk Stefanov1255Z-D11261
76 Pisarcik Adam Bratislava1000Z-C11261
77 Matusikova Tereza Topolciansky Sachovy Klub1000Z-D14251
78 Valentova Sophia Ksn Bratislava1068Z-D11241
79 Skrinar Richard Kruzok Slovan Bratislava1000Z-C11231
80 Osadan David ZS Ostredkova Bratislava1000Z-C11221
81 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1343Z-C14221
82 Ducky Adam Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C14211
83 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C14201
84 Bobak Samuel Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C8191
85 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11191
86 Machovicova Alexandra Sk Komplet Modranka1000Z-D11181
87 Shykhnenko Hryhorij ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C11171
88 Kaufmanova Karin Sk Osuske1183Z-D11161
89 Repa Matus TSM Slovan Bratislava1000Z-C8152
90 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11151
91 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11131
92 Badura Martin SZS Kysucka Senec1000Z-C11131
93 Ruzickova Lenka Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-D11121
94 Litvin Matej Sukromna Zs Nova Dubnica1000Z-C8111
95 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11101
96 Bobak Alexander Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C11101
97 Majernikova Terezia Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D891
98 Hlavaty Gregor Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C881
99 Puss Silvester Tsm Slovan Bratislava1000Z-C1181
100 Pridalova Lea Szs Cenada Bratislava1000Z-D871
101 Horvath Emanuel Nitrianska sachova akademia1000Z-C1171
102 Kajanek Oskar Bratislavska sachova akademia1000Z-C1161
103 Ucnik Matej SZS Gorkeho Skalica1000Z-C1461
104 Juricek Michal SZS Gorkeho Skalica1000Z-C1151
105 Barabasova Adela ZS Velky Lapas1000Z-D1151
106 Tichy Frederik Szs Cenada Bratislava1000Z-C1451
107 Tarko Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C841
108 Dobrovic Radovan ZS Turnianska Bratislava1000Z-C841
109 Zurek Jakub Sachovy Klub Holic1000Z-C1141
110 Kovacikova Simona Szs Cenada Bratislava1000Z-D831
111 Lulei Simon ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C831
112 Bartal Alex CVC Senica1000Z-C831
113 Psotna Romana TSM Slovan Bratislava1000Z-D821
114 Hlava Filip Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C821
115 Janac Jakub SZS Gorkeho Skalica1000Z-C1121
116 Fialka Alex Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-C811
117 Novak Jakub ZS Kuliskova Bratislava1000Z-C1111
118 Hodul Ondrej CVC Myjava1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -