Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Orgon Jakub starstarstarZS Velkomoravska Trencin1239Z-C114215
2 Biskupic Adam Sk Komplet Modranka1000Z-C113657
3 Jurik Dominik Sk Trencin1000Z-C113617
4 Marosi Michal starCVC Junior Bojnice1069Z-C113366
5 Sitar Andrej starNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C113125
6 Seles Samuel Zs Tribecska Topolcany1102Z-C112757
7 Dolnik Michal Sk Doprastav Bratislava1038Z-C112474
8 Karapetsas Athanasios starSk Trencin1198Z-C112123
9 Paksi Alexander Sk Skalica1000Z-C111984
10 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1131Z-C111854
11 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C111835
12 Oruzinsky Juraj Zsk Vrbove - Sach1239Z-C111813
13 Dzivak Jan Lokomotiva Trnava1364Z-C111582
14 Lopasovsky Artur Sk Komplet Modranka1000Z-C111584
15 Libich Oliver Sk Komplet Modranka1039Z-C111432
16 Stelbasky Filip Ksn Bratislava1000Z-C111314
17 Botka Filip Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C111254
18 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C111125
19 Chudo Simon SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C111113
20 Barta Dominik ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C111015
21 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1359Z-C111004
22 Tarina Peter ZS Tribecska Topolcany1027Z-C11993
23 Kyselica Daniel Lokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11982
24 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1317Z-C11943
25 Kisac Marcel Zs Jacovce1000Z-C11915
26 Sahidi Sear KSN Bratislava1129Z-C11871
27 Juricek Michal Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11843
28 Ucnik Matej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11813
29 Kocner Marian UNES1000Z-C11754
30 Hudec Benjamin CVC Prievidza1000Z-C11683
31 Valko Viliam SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11662
32 Svec Samuel Sachovy Klub Holic1000Z-C11652
33 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C11632
34 Ivanek Matus SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11622
35 Chabron Jan UNES1000Z-C11614
36 Stiavnicky Ivan ZS Vancurova Trnava1000Z-C11602
37 Zakutansky Vladimir SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11602
38 Silhavy Michal ZS a MS Trakovice1000Z-C11592
39 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11591
40 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C11521
41 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1361Z-C11523
42 Zelensky Andrej Sk Cifer1000Z-C11511
43 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11504
44 Harcar Dusan Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11472
45 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1039Z-C11451
46 Nikodem Andrej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11442
47 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11442
48 Skripecky Marek Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11441
49 Malaschitz Teodor Sk Doprastav Bratislava1156Z-C11431
50 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11422
51 Banas Samuel Sk Modra1009Z-C11412
52 Havlik Andrej ZS Fandlyho Pezinok1000Z-C11412
53 Bartosik Rafael Sachovy Klub Holic1000Z-C11411
54 Angelov Phillip Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11392
55 Briatka Matus Bojnice1000Z-C11373
56 Benci Jozef Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11362
57 Humaj Lukas CVC Prievidza1000Z-C11365
58 Simansky Samuel ZS a MS Trakovice1000Z-C11342
59 Pazdera Filip Bojnice1000Z-C11332
60 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11311
61 Fojtik Adam ZS A Merici Trnava1000Z-C11311
62 Bacho Kristian Zs Benkova Nitra1000Z-C11311
63 Mikulas Ondrej ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11302
64 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11291
65 Globa Andriy Individualny Clen1000Z-C11291
66 Bobula Dominik ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11282
67 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11271
68 Rancso Adam SK Pribeta1000Z-C11271
69 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1178Z-C11271
70 Filipek Alex ZS Dr. J. Derera Malacky1000Z-C11261
71 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11251
72 Vaclavik Samuel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11252
73 Kosecky Sebastian Zs Sv Don Bosca Topolcany1124Z-C11251
74 Tragor Jakub ZS Benkova Nitra1000Z-C11242
75 Kollar Matej CVC Junior Bojnice1000Z-C11241
76 Soos Patrik Cvc Malacky1000Z-C11241
77 Laudon Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11211
78 Petko Kristof CVC Malacky1000Z-C11201
79 Sulovec Matej ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11191
80 Stefko Filip Sachovy Klub Holic1000Z-C11191
81 Krupa Andrej Lokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11191
82 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11181
83 Sikula Alex SK Handlova1000Z-C11181
84 Spisiak Tomas ZS Bucany1000Z-C11181
85 Salka Timotej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11181
86 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C11171
87 Kalamen Daniel CVC Senica1000Z-C11161
88 Hudec Samuel CVC Povazska Bystrica1000Z-C11151
89 Krajco Adam Cvc Kalokagatia Trnava1000Z-C11151
90 Lepskii Kirill Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11141
91 Skrib Tomas CVC Junior Bojnice1000Z-C11141
92 Vrabel Michal Bratislavska sachova akademia1000Z-C11131
93 Bobak Alexander ZS Tribecska Topolcany1000Z-C11131
94 Mosnacek Tomas CVC Malacky1000Z-C11131
95 Galanek Petr CVC Vcielka Puchov1000Z-C11121
96 Sindler Radovan CVC Junior Bojnice1000Z-C11121
97 Ondruska Ivan Nitrianska sachova akademia1000Z-C11121
98 Leskovsky Pavol CVC Malacky1000Z-C11121
99 Cerny Filip CVC Malacky1000Z-C11111
100 Hasala Richard Bratislavska sachova akademia1000Z-C11111
101 Remsik Abai CVC Povazska Bystrica1000Z-C11111
102 Ondruska Ivor Nitrianska sachova akademia1000Z-C11111
103 Gabris Simon ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11111
104 Hrano Maxim E-skola Prievidza1000Z-C11101
105 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C1191
106 Kvasnica Lukas ZS Pruzina1000Z-C1191
107 Ivan Denis Sachovy Klub Holic1000Z-C1191
108 Strapek Simon UNES1000Z-C1191
109 Kovacik Adrian ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1191
110 Gyurkovics Martin Bratislavska Sachova Akademia1000Z-C1192
111 Rusnak Peter ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1161
112 Janac Jakub Szs Gorkeho Skalica0Z-C1161
113 Mihalik Matej SK Handlova1000Z-C1161
114 Pelec Ondrej Malacky1000Z-C1161
115 Bezak Adrian Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C1161
116 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1151
117 Janecek David ZS Benkova Nitra1000Z-C1142
118 Hrano Alex E-skola Prievidza1000Z-C1131
119 Puchrik Adam CVC Povazska Bystrica1000Z-C1131
120 Gajdos Jakub Zs J Holleho Topolcany1000Z-C1121
121 Ferik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C1121
122 Rosina Rene ZS Pruzina1000Z-C1121
123 Gaher Daniel ZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C1111
124 Olsansky Matej ZS Na Horke Nitra1000Z-C1111
125 Vano Michal ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
126 Petrik Lionel Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C1111
127 Bachraty Adam Trnava1000Z-C1111
128 Sobolic Matej Tatran Tilgnerka1000Z-C1111
129 Thien Tran ZS Zavod1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -