Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Vastik Lukas starstarCvc Vcielka Puchov1377Z-C145786
2 Libich Oliver starstarstarSk Komplet Modranka1279Z-C145636
3 Vastik Tomas starstarstarstarCvc Vcielka Puchov1242Z-C145566
4 Sitar Andrej starstarNitriansky sachovy klub Nitra1097Z-C145276
5 Biskupic Adam starSk Komplet Modranka1060Z-C144717
6 Jurik Dominik Sk Trencin1139Z-C144497
7 Piroska Samuel starstarstarNitrianska sachova akademia1229Z-C144356
8 Libich Simon Sk Komplet Modranka1124Z-C143936
9 Lopasovsky Artur starSk Komplet Modranka1085Z-C143907
10 Volanek Maros starstarstarSk Povazske Podhradie1233Z-C143694
11 Oruzinsky Juraj starstarstarZsk Vrbove - sach1247Z-C143493
12 Smatana Viktor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C142926
13 Barnas Norbert Ks Pezinok1000Z-C142425
14 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1206Z-C142335
15 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1117Z-C142093
16 Kulich Daniel starSk Povazske Podhradie1370Z-C141982
17 Karapetsas Athanasios Sk Trencin1367Z-C141702
18 Adamec Maros starSachovy Klub Dubravan1301Z-C141542
19 Sloboda Rudolf Zs Tribecska Topolcany1107Z-C141394
20 Bajza Pavol Cirkevne CVC Belusa1000Z-C141222
21 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1083Z-C141152
22 Krisko Vladimir Sk Slovan Bratislava1159Z-C141092
23 Angus Andrej Zsk Vrbove - sach1000Z-C141093
24 Barcak Vladimir Skalica1000Z-C141054
25 Kostka Pavol Sk Slovan Bratislava1000Z-C141032
26 Buraj Patrik Interchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14962
27 Ducky Adam Zs Tribecska Topolcany1000Z-C14893
28 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C14883
29 Buso Peter Kulturne Centrum Kubra Trencin1000Z-C14882
30 Simansky Samuel ZS s MS Trakovice1000Z-C14842
31 Popelka Adrian Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14832
32 Dzivak Jozef Lokomotiva Trnava1000Z-C14802
33 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C14793
34 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1343Z-C14783
35 Samas Dominik Cirkevne CVC Belusa1000Z-C14782
36 Osvald Tomas ZS s MS Trakovice1000Z-C14753
37 Siagi Jakub Szs Cenada Bratislava1000Z-C14752
38 Krupa Andrej Lokomotiva Caissa Bratislava1190Z-C14741
39 Osadsky Damian Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C14703
40 Pinter Ondrej Nitrianska sachova akademia1185Z-C14663
41 Parizek Ondrej Skalica1127Z-C14661
42 Magdik Peter Sks Dubnica nad Vahom1075Z-C14661
43 Bohunsky Richard CVC Povazska Bystrica1000Z-C14631
44 Seges Daniel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C14612
45 Jancik James Sk Skalica1000Z-C14603
46 Lorincz Marek Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C14582
47 Zatko Slavomir Sk Povazske Podhradie1000Z-C14531
48 Vadila Lukas Gymnazium Grosslingova Bratislava1000Z-C14502
49 Palka Samuel Nitrianska Sachova Akademia1274Z-C14502
50 Travnicek Teo TSM Slovan Bratislava1000Z-C14481
51 Sahidi Shabir Ksn Bratislava1148Z-C14451
52 Cepka Matej ZS s MS Trakovice1000Z-C14433
53 Barta Dominik Nitrianska Sachova Akademia1000Z-C14432
54 Vesely Filip SZS Kysucka Senec1000Z-C14431
55 Ucnik Matej SZS Gorkeho Skalica1000Z-C14423
56 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1352Z-C14401
57 Hamas Martin Tatran Bratislava1166Z-C14401
58 Marko Patrik CVC Prievidza1000Z-C14391
59 Kucharik Simon ZS Plevnik1000Z-C14391
60 Richter Michal Szs Cenada Bratislava1000Z-C14391
61 Krajcovic Lukas ZS s MS Trakovice1000Z-C14382
62 Hlavacik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C14371
63 Skripecky Marek Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14371
64 Martinka Lukas CVC Povazska Bystrica1000Z-C14371
65 Lanza Matej Sk Nafta Gbely1000Z-C14351
66 Lichvar Simon Cvc Vcielka Puchov1000Z-C14331
67 Jasik Matej ZS Plevnik1000Z-C14311
68 Ivan Denis Sachovy klub Holic1000Z-C14291
69 Klimek Martin Sk Senec1481Z-C14291
70 Kipikasa Samuel Roman Cvc Junior Bojnice1000Z-C14291
71 Cerven Matus Sk Doprastav Bratislava1096Z-C14251
72 Zemanek Erik Senec1000Z-C14241
73 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C14231
74 Krajco Adam CVC Kalokagatia Trnava1000Z-C14231
75 Kisac Marcel Topolciansky Sachovy Klub1000Z-C14211
76 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14201
77 Priputen Simon ZS Vancurova Trnava1000Z-C14201
78 Silhavy Peter ZS s MS Trakovice1000Z-C14191
79 Hyza Michal Sk Nafta Gbely1000Z-C14171
80 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14161
81 Pivarnik Jakub Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14161
82 Orolin Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14151
83 Benedik Adam Sk Pri Ou Surovce1000Z-C14131
84 Ostrovnoy Matviy Cvc Junior Bojnice1000Z-C14121
85 Nemec Stanislav SK Hlohovec1000Z-C14121
86 Secany Miroslav SCVC Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C14111
87 Pivoluska Samuel Trnava1000Z-C14111
88 Rehus Filip Cvc Senica1000Z-C14101
89 Tichy Frederik Szs Cenada Bratislava1000Z-C1451
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -