Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Gollner Martin starstarstarstarstarstarstarLiptovska sachova skola1250S-C117517
2 Strapec Lukas starstarstarstarstarSk Junior Cvc Banska Bystrica1382S-C116847
3 Duda Filip starSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C113667
4 Kusy Adam starLiptovska sachova skola1211S-C113626
5 Strapec Tomas Sk Junior Cvc Banska Bystrica1074S-C112427
6 Elias Simon CVC Zilina1000S-C112345
7 Cirsky Lubor CVC Zilina1157S-C112115
8 Simunek Matej starTj Slavia Caissa Cadca1241S-C111983
9 Kluska Lukas Oravska sachova skola1330S-C111795
10 Dorusa Simon CVC Zilina1141S-C111783
11 Papay Aurel CVC Liptovsky Mikulas1000S-C111595
12 Sevcik Ondrej MKSS SK Kysucke Nove Mesto1017S-C111553
13 Fronko Ondrej CVC Liptovsky Mikulas1030S-C111175
14 Carnecky Viliam CVC Zilina1366S-C111122
15 Dalak Teodor Sachovy Klub Brezno1000S-C11974
16 Brnusak Simon Liptovska sachova skola1106S-C11973
17 Mahut Alex Sk Ruzomberok1000S-C11834
18 Kdyr Dominik Sk Garde Cvc Detva1000S-C11672
19 Druska Viliam Sk Ruzomberok1000S-C11602
20 Jurga Daniel ZS IX. Zvolen1000S-C11542
21 Saran Alex CVC Liptovsky Mikulas1000S-C11523
22 Kosper Ondrej KSS Rajec1000S-C11522
23 Janotik Michal ZS J Karmana Lucenec1000S-C11492
24 Lalik Kristof ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C11461
25 Durech Sebastian ZS Lipova Rajec1000S-C11241
26 Liachov Matej ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C11241
27 Slivka Martin Tj Slavia Caissa Cadca1000S-C11221
28 Klega Patrik ZS Cierne1000S-C11201
29 Kadura Lukas CVC Zilina1000S-C11191
30 Koronczi Tobias CVC Lucenec1000S-C11181
31 Mikus Alexander Sk Junior Cvc Banska Bystrica1107S-C11171
32 Kovacik Matej ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C11171
33 Serdel Patrik Oravska Sachova Skola1000S-C11161
34 Fridman Jakub ZS JDM L.Hradok1000S-C11151
35 Murin Lukas Oravska Sachova Skola1000S-C11151
36 Chudy Jakub Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11151
37 Liscak Juraj ZS Cierne1000S-C11141
38 Pokusa Branislav Anton Oravska Sachova Skola1000S-C11131
39 Lucivnak Marcel ZS s MS Zakamenne1000S-C11121
40 Trubiansky Gabriel Marian Sk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11121
41 Kliestik Lukas ZS Cierne1000S-C11111
42 Nemcicky Filip ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C11111
43 Kudjak Alex Tsc - Msk Martin1000S-C11101
44 Mrocek Mikulas Oravska Sachova Skola1000S-C1161
45 Cervenak Martin ZS S Cambela Slovenska Lupca1000S-C1161
46 Alexi Simon ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C1151
47 Kara Lukas Kristian Zs Radvanska Banska Bystrica1000S-C1131
48 Ujcik Adam ZS JDM L.Hradok1000S-C1121
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -