Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Stred  |  C08 Stred  |  C11 Stred  |  C14 Stred  |  D08 Stred  |  D11 Stred  |  D14 Stred
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Bodor Leo starstarstarLucenec1000S-C143425
2 Goc Matus CVC Liptovsky Mikulas1170S-C142865
3 Kapitulcin Matej CVC Zilina1112S-C142704
4 Franek Martin CVC Zilina1339S-C141993
5 Zihlavnik Martin Sk Ruzomberok1000S-C141964
6 Balko Marek Kalameny1000S-C141565
7 Devera Matus CVC Zilina1039S-C141374
8 Kovacik Jergus CVC Liptovsky Mikulas1079S-C141123
9 Jozefik Alex ZS M.R.Stefanika Lucenec1000S-C141123
10 Blasko Lukas MKSS SK Kysucke Nove Mesto1232S-C14932
11 Tatalak Nikolas Zs M.R.Stefanika Lucenec1000S-C14933
12 Janicek Jakub CVC Zilina1042S-C14882
13 Chladek Adam CVC Zilina1000S-C14843
14 Zihlavnik Jakub Sk Ruzomberok1000S-C14762
15 Kolencik Lukas Oravska Sachova Skola1000S-C14712
16 Glejtek Samuel ZS s MS Zakamenne1000S-C14492
17 Sklenka Natanael Sk Opevnenie Banska Stiavnica1000S-C14481
18 Madlenak Matus Liptovska Sachova Skola1000S-C14462
19 Jurik Filip Sk Garde Cvc Detva1000S-C14342
20 Gajdos Gregor Sk Opevnenie Banska Stiavnica1000S-C14341
21 Gallo Samuel Sk Podpolanie Detva1000S-C14321
22 Such Daniel Tsc - Msk Martin1000S-C14311
23 Benicky Jakub Simon Sk Junior Cvc Banska Bystrica1233S-C14301
24 Alexi Adrian ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C14271
25 Kralik Radoslav Sk Ruzomberok1000S-C14251
26 Kavec Denis Sk Rajec1000S-C14251
27 Tutka Stefan ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14241
28 Pavic Ivan Tsc - Msk Martin1000S-C14241
29 Oravec Peter Sebastian Cvc Magnet Lucenec1000S-C14232
30 Ciglan Nikolas Gabriel Cvc Trend Detva1000S-C14221
31 Kakus Oliver Oravska Sachova Skola1000S-C14201
32 Kmet Andrej Sk Podpolanie Detva1000S-C14191
33 Polacek Michal ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14181
34 Mikita Matej ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C14141
35 Krupciak Frank ZS Vajanskeho Lucenec1000S-C14131
36 Marlenga Simon Oravska Sachova Skola1000S-C14111
37 Hulina Roman Cvc Trend Detva1000S-C1491
38 Nadzam Alexander ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1471
39 Blsak Marian ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1461
40 Blasko Patrik ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1451
41 Hosala Jan ZS Janka Krala Lipt Mikulas1000S-C1431
42 Suchanek Filip Oravska Sachova Skola1000S-C1421
43 Sramek Tadeas CVC Liptovsky Mikulas1000S-C1411
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -