Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 31.1.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  CIS  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Szaszak Lukas starstarZS Zlata Roznava1120V-C113224
2 Duda Daniel starstarMSK KdV Kezmarok1348V-C142603
3 Hudak Michal Sachy Reinter Kosice1075V-C112123
4 Magda Filip starstarSachovy Klub Sabinov1214V-C111932
5 Onderus Adam Zs Komenskeho Smizany1000V-C141874
6 Mazak Ryan Tj Slavia Kosice1108V-C81854
7 Jura Michal starstarSK BLS Bardejov1294V-C111792
8 Polackova Eva SK Stropkov-Svidnik1071V-D111723
9 Cabakova Adela Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1114V-D111614
10 Hudakova Nina Sachy Reinter Kosice1049V-D141603
11 Strakova Adriana ZS Zlata Roznava1000V-D141604
12 Polomsky Tomas starSachy Reinter Kosice1335V-C141542
13 Petrus Daniel starSlavia Pu Presov1262V-C141482
14 Oravec Dominik MSK KdV Kezmarok1000V-C111463
15 Olexova Laura Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1157V-D141453
16 Slatkovsky Kristian 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C111444
17 Szaszak Matej ZS Zlata Roznava1087V-C111424
18 Cabak Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C111334
19 Zrost Daniel Msk Spisska Nova Ves1000V-C111312
20 Gyori Samuel star1 Sk Kosice1326V-C141312
21 Koperdak Cyprian 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C111284
22 Koscelnikova Monika MSK KdV Kezmarok1089V-D111213
23 Lukac Tomas ZS Zlata Roznava1000V-C141163
24 Burdza Lukas CVC Orgovanova Kosice1101V-C141152
25 Ziman Damian Slavia Pu Presov1070V-C111112
26 Volohda Alex Sachy Reinter1036V-C141072
27 Sec Adrian Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1000V-C141054
28 Straka Simon Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C141022
29 Cukerova Livia Sachovy Klub Sabinov1005V-D111012
30 Vresilovic Matus Msk Spisska Nova Ves1000V-C11962
31 Tokarcik Jan starZS B Krpelca Bardejov1246V-C11911
32 Stolar Florian Sk CVC Lendak1209V-C11902
33 Krajnakova Martina Slavia Pu Presov1058V-D11893
34 Selvek Jan Sk CVC Lendak1000V-C14862
35 Knapova Nicol starZS Wolkerova Bardejov1190V-D11801
36 Onderusova Ema ZS Komenskeho Smizany1000V-D11793
37 Adamova Patricia Moldava nad Bodvou1000V-D14792
38 Ammer Erik ZS Hroncova Kosice1000V-C11762
39 Gyori David 1 Sk Kosice1000V-C14732
40 Konopova Barbora Sk CVC Lendak1055V-D14722
41 Selvek David Sk CVC Lendak1155V-C14722
42 Kalata Martin Msk Kdv Kezmarok1000V-C11712
43 Lazarova Dominika ZS Zlata Roznava1000V-D14673
44 Magdova Lucia Sachovy Klub Sabinov1075V-D11662
45 Gay Lukas Sachy Reinter Kosice1000V-C11642
46 Dubovska Lea CVC Orgovanova Kosice1000V-D11632
47 Spisak Peter CVC Orgovanova Kosice1000V-C14632
48 Tumidalsky Jozef Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14542
49 Halcinova Blazena Sk CVC Lendak1000V-D14532
50 Mantic Andrej ZS Wolkerova Bardejov1000V-C14531
51 Kapral Roland Msk Kdv Kezmarok1047V-C14531
52 Formanek Erik CVC ABC Presov1000V-C11522
53 Markotan Bruno ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8513
54 Koos Tobias ZS Zlata Roznava1000V-C14511
55 Kriska Alexander Sachy Reinter1137V-C11501
56 Geci Richard Msk Spisska Nova Ves1000V-C11461
57 Vojtekova Tereza Slavia Pu Presov1000V-D14462
58 Badzik Martin ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C8453
59 Salokova Stela Slavia Pu Presov1052V-D11452
60 Halcin Adrian Sk CVC Lendak1000V-C14442
61 Kusava Kristian ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14441
62 Dzimko Adam Gymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14431
63 Sebest Jan Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14421
64 Bocko Boris ZS Kupelna Presov1000V-C8401
65 Balon Peter ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14401
66 Bauer Teodor Slavia Pu Presov1000V-C11392
67 Mackova Hana Slavia Pu Presov1000V-D14391
68 Hegedus Patrik Moldava nad Bodvou1000V-C14382
69 Petrisak Tomas ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11341
70 Rokosna Patricia Sachovy klub Sabinov1000V-D11342
71 Janecko Tomas ZS Povysenia sv.Kriza Smizany1000V-C11343
72 Kacmarik Adam Slavia Pu Presov1000V-C11331
73 Trojan Samuel CVC ABC Presov1000V-C14322
74 Kasarda Adam SK Stropkov-Svidnik1000V-C14321
75 Kostelnik Michal Sachovy Klub Sabinov1193V-C14321
76 Macaj Stanislav Sk CVC Lendak1000V-C8312
77 Volochan Viktor ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14311
78 Marcinkova Lydia Slavia Pu Presov1117V-D11301
79 Martinko Marek Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14301
80 Zupko Miroslav ZS Wolkerova Bardejov1000V-C14301
81 Mika Tobias ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11291
82 Stolarova Paulina Sk Cvc Lendak1002V-D14291
83 Slatkovsky Benjamin 1.Sk Tatran Spisske Vlachy1000V-C11283
84 Halcin Erik Sk CVC Lendak1000V-C11282
85 Sokolsky David Msk Spisska Nova Ves1000V-C11281
86 Marticek Tomas ZS Komenskeho Bardejov1000V-C14281
87 Halcinova Alena Sk CVC Lendak1000V-D11262
88 Spak Ondrej Sk CVC Lendak1000V-C14262
89 Kliment Ladislav CVC Orgovanova Kosice1000V-C11251
90 van Veldhoven Broderick ZS Wolkerova Bardejov1000V-C14251
91 Stefancik Lukas Sk Bijacovce1000V-C14241
92 Novotny Milan ZS Raslavice1000V-C14241
93 Novakova Katarina ZS Kupelna Presov1000V-D11232
94 Andrejko Juraj Sachy Reinter Kosice1000V-C11231
95 Fellegi Martin ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14231
96 Lukacin Simon CVC Orgovanova Kosice1000V-C11221
97 Polmsky Peter ZS B Krpelca Bardejov1000V-C14221
98 Sedlak Andrej Kosice, ZS Abovska 361000V-C11211
99 Seliga Andrej So Spisska Teplica1000V-C14211
100 Pham Ngoc Tino ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11201
101 Sedlak David Kosice, ZS Abovska 361000V-C11201
102 Bialoncikova Martina ZS Lesnicka Presov1000V-D11191
103 Moravec Filip CSS Bardejov1000V-C11191
104 Lanik Adam Slavia Pu Presov1000V-C11182
105 Krakovsky Michael ZS a MS Hertnik1000V-C14181
106 Seliga Filip CVC Orgovanova Kosice1362V-C14181
107 Maricak Damian CVC Orgovanova Kosice1000V-C8171
108 Gardosik Kristian ZS Komenskeho Smizany1000V-C11171
109 Trojanovic Filip Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14171
110 Komara Kristian Sk Bijacovce1000V-C11162
111 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1000V-C11161
112 Pham Ngoc David ZS Wolkerova Bardejov1000V-C14161
113 Kollar Adrian Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C11152
114 Sopcak Marian ZS Pod Vinbargom Bardejov1000V-C14151
115 Partilova Vanesa ZS Lesnicka Presov1000V-D11141
116 Solar Tomas Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C14141
117 Baksi Richard Kosice, ZS Abovska 361000V-C11131
118 Kasperova Dominika ZS Komenskeho Bardejov1000V-D14131
119 Kollar Benjamin Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8122
120 Hricko Sebastian ZS Kupelna Presov1000V-C11121
121 Koscak Nikolas Sk CVC Lendak1000V-C14121
122 Lorko Hugo ZS Komenskeho Smizany1000V-C14121
123 van Veldhoven Xaviera Jozefina ZS Wolkerova Bardejov1000V-D14121
124 Sec Lukas Sachova akademia Pesiaci Sabinov1000V-C8111
125 Skokanova Sofia Maria Spisska Teplica1000V-D11111
126 Ondikova Diana Kosice, ZS Abovska 361000V-D14111
127 Sokolsky Boris Msk Spisska Nova Ves1000V-C8101
128 Kandrac Filip Sachy Reinter Kosice1000V-C11101
129 Matuch Samuel ZS Wolkerova Bardejov1000V-C11101
130 Polcin Filip Spisska Teplica1000V-C1191
131 Korcek Dorian Sachy Reinter Kosice1000V-C1191
132 Chocholak Simon ZS Wolkerova Bardejov1000V-C1191
133 Hrabinska Viktoria Kosice, ZS Abovska 361000V-D1491
134 Kostelnik Marko Sachovy Klub Sabinov1000V-C1181
135 Hnidenko Timotej ZS B Krpelca Bardejov1000V-C1181
136 Slivkova Ema Sachovy Klub Sabinov1000V-D871
137 Palkovic Filip Msk Spisska Nova Ves1000V-C1171
138 Borecky David CVC ABC Presov1000V-C1471
139 Klema David Sachy Reinter Kosice1000V-C861
140 Dlugos Lucas Sachovy klub Sabinov1000V-C861
141 Zelezny Ladislav ZS B Krpelca Bardejov1000V-C1161
142 Valko Matus Sk Bijacovce1000V-C1161
143 Danko Jan ZS B Krpelca Bardejov1000V-C1151
144 Grobarcik Martin Sachovy Klub Sabinov1000V-C1451
145 Slobodnikova Sophia Sachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1451
146 Hnidenko Tomas ZS B Krpelca Bardejov1000V-C1141
147 Bosini Juraj Kosice, ZS Abovska 361000V-C1441
148 Muller Tomas Sachy Reinter Kosice1000V-C831
149 Lebenak Matej Kosice, ZS Abovska 361000V-C831
150 Javorsky Mateeo ZS B Krpelca Bardejov1000V-C831
151 Seligova Maria Spisska Teplica1000V-D1131
152 Michalsky Simon Sachovy Klub Sabinov1000V-C821
153 Sabol Michael ABC CVC Presov1000V-C1121
154 Baksi Filip Kosice, ZS Abovska 361000V-C811
155 Porubsky Viliam ZS B Krpelca Bardejov1000V-C811
156 Selvekova Stanislava Cvc Lendak1000V-D1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -