Nezabudnite, ostáva posledných 7 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Orgon Jakub starstarstarZS Velkomoravska Trencin1239Z-C116097
2 Marosi Michal starstarCVC Junior Bojnice1069Z-C115417
3 Sitar Andrej starstarNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C114807
4 Jurik Dominik Sk Trencin1000Z-C114447
5 Biskupic Adam Sk Komplet Modranka1000Z-C114437
6 Seles Samuel starZs Tribecska Topolcany1102Z-C113797
7 Lopasovsky Artur Sk Komplet Modranka1000Z-C113317
8 Karapetsas Athanasios starSk Trencin1198Z-C113054
9 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113017
10 Paksi Alexander Sk Skalica1000Z-C112976
11 Dzivak Jan Lokomotiva Trnava1364Z-C112914
12 Oruzinsky Juraj Zsk Vrbove - Sach1239Z-C112765
13 Libich Oliver Sk Komplet Modranka1039Z-C112744
14 Balusik Branislav Sk Povazske Podhradie1131Z-C112695
15 Dolnik Michal Sk Doprastav Bratislava1038Z-C112474
16 Sahidi Sear starKSN Bratislava1129Z-C112062
17 Chudo Simon SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C111756
18 Benko Tomas Nitrianska sachova akademia1359Z-C111727
19 Tarina Peter ZS Tribecska Topolcany1027Z-C111635
20 Bobak Alexander ZS Tribecska Topolcany1000Z-C111565
21 Stiavnicky Ivan ZS Vancurova Trnava1000Z-C111464
22 Lacsny Natan Nitrianska sachova akademia1317Z-C111454
23 Chabron Jan UNES1000Z-C111366
24 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C111355
25 Kocner Marian UNES1000Z-C111326
26 Stelbasky Filip Ksn Bratislava1000Z-C111314
27 Botka Filip Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C111254
28 Kisac Marcel Zs Jacovce1000Z-C111156
29 Valasek Martin Zsk Vrbove - sach1000Z-C111124
30 Mikula Bruno CVC Prievidza1000Z-C111125
31 Kukla Adam Sk Hlohovec1000Z-C111072
32 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C111063
33 Silhavy Michal ZS a MS Trakovice1000Z-C111044
34 Barta Dominik ZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C111015
35 Kyselica Daniel Lokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11982
36 Kosecky Sebastian Zs Sv Don Bosca Topolcany1124Z-C11983
37 Juricek Michal Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11843
38 Dubravka Juraj Sk Povazske Podhradie1178Z-C11842
39 Ucnik Matej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11813
40 Horvath Simon Nitrianska sachova akademia1361Z-C11704
41 Hudec Benjamin CVC Prievidza1000Z-C11683
42 Stefko Filip Sachovy Klub Holic1000Z-C11682
43 Valko Viliam SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11662
44 Svec Samuel Sachovy Klub Holic1000Z-C11652
45 Jurkovic Lukas Sk Povazske Podhradie1000Z-C11642
46 Ivanek Matus SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11622
47 Zakutansky Vladimir SZS Gorkeho Skalica1000Z-C11602
48 Duk Peter Spojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11591
49 Rehak Matus Sk Stefanov1000Z-C11585
50 Spisiak Tomas ZS Bucany1000Z-C11552
51 Mikulas Ondrej ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11533
52 Zelensky Andrej Sk Cifer1000Z-C11511
53 Kralik Timotej ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11513
54 Laudon Lukas ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11482
55 Rancso Adam SK Pribeta1000Z-C11472
56 Harcar Dusan Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11472
57 Vozar Adam Zahoracky Sachovy Klub1039Z-C11451
58 Nikodem Andrej Szs Gorkeho Skalica1000Z-C11442
59 Skripecky Marek Lokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11441
60 Krajcirik Matej Sk Kupele Piestany1000Z-C11441
61 Malaschitz Teodor Sk Doprastav Bratislava1156Z-C11431
62 Banas Samuel Sk Modra1009Z-C11412
63 Cech Matej Sk Povazske Podhradie1000Z-C11412
64 Havlik Andrej ZS Fandlyho Pezinok1000Z-C11412
65 Bartosik Rafael Sachovy Klub Holic1000Z-C11411
66 Salka Timotej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11392
67 Angelov Phillip Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11392
68 Hasala Richard Bratislavska sachova akademia1000Z-C11382
69 Briatka Matus Bojnice1000Z-C11373
70 Benci Jozef Sk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11362
71 Humaj Lukas CVC Prievidza1000Z-C11365
72 Ondruska Ivan Nitrianska sachova akademia1000Z-C11352
73 Bobula Dominik ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11353
74 Vrazba Alex Unes1000Z-C11352
75 Simansky Samuel ZS a MS Trakovice1000Z-C11342
76 Pazdera Filip Bojnice1000Z-C11332
77 Triasak Michal SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11331
78 Barciak Tomas ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11321
79 Parak Matus CVC Malacky1000Z-C11311
80 Fojtik Adam ZS A Merici Trnava1000Z-C11311
81 Bacho Kristian Zs Benkova Nitra1000Z-C11311
82 Vaclavik Samuel ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11303
83 Sykora Michal ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11301
84 Husar Alex SK Hlohovec1000Z-C11301
85 Magdolen Filip ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11302
86 Globa Andriy Individualny Clen1000Z-C11291
87 Plandora Samuel UNES1000Z-C11291
88 Strapek Simon UNES1000Z-C11282
89 Lopos Alex ZS Topolova Nitra1000Z-C11261
90 Filipek Alex ZS Dr. J. Derera Malacky1000Z-C11261
91 Balgavy Daniel Zs Velke Levare1000Z-C11251
92 Blasko Matus Sk Pecenady1000Z-C11251
93 Tragor Jakub ZS Benkova Nitra1000Z-C11242
94 Kollar Matej CVC Junior Bojnice1000Z-C11241
95 Soos Patrik Cvc Malacky1000Z-C11241
96 Kovacik Adrian ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11232
97 Moroz Viacheslav Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11221
98 Zelenay Marek SK Hlohovec1000Z-C11211
99 Petko Kristof CVC Malacky1000Z-C11201
100 Sulovec Matej ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11191
101 Krupa Andrej Lokomotiva Caissa Bratislava1003Z-C11191
102 Bezak Adrian Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C11192
103 Benech Tomas Sk Kupele Piestany1000Z-C11191
104 Sikula Alex SK Handlova1000Z-C11181
105 Valach Matej ZS Dolne Kockovce1000Z-C11181
106 Zilinec Peter Dunajska Luzna1000Z-C11171
107 Kalamen Daniel CVC Senica1000Z-C11161
108 Volovar Darius Frantisek ZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C11161
109 Gaher Daniel ZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C11152
110 Hudec Samuel CVC Povazska Bystrica1000Z-C11151
111 Krajco Adam Cvc Kalokagatia Trnava1000Z-C11151
112 Balocky David Peter ZS a MS Pod hajom Dubnica nad Vahom1000Z-C11141
113 Lepskii Kirill Sk Doprastav Bratislava1000Z-C11141
114 Skrib Tomas CVC Junior Bojnice1000Z-C11141
115 Vrabel Michal Bratislavska sachova akademia1000Z-C11131
116 Pecha Jozef ZS Dolne Kockovce1000Z-C11131
117 Mosnacek Tomas CVC Malacky1000Z-C11131
118 Sykora Juraj ZS Na Dolinach Trencin1000Z-C11121
119 Galanek Petr CVC Vcielka Puchov1000Z-C11121
120 Sindler Radovan CVC Junior Bojnice1000Z-C11121
121 Leskovsky Pavol CVC Malacky1000Z-C11121
122 Cerny Filip CVC Malacky1000Z-C11111
123 Remsik Abai CVC Povazska Bystrica1000Z-C11111
124 Ondruska Ivor Nitrianska sachova akademia1000Z-C11111
125 Gabris Simon ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11111
126 Hrano Maxim E-skola Prievidza1000Z-C11101
127 Osadsky Samuel Zahoracky Sachovy Klub1000Z-C1191
128 Kvasnica Lukas ZS Pruzina1000Z-C1191
129 Ivan Denis Sachovy Klub Holic1000Z-C1191
130 Gyurkovics Martin Bratislavska Sachova Akademia1000Z-C1192
131 Depes Max ZS kniezata Pribinu Nitra1000Z-C1171
132 Kukucka Natanael ZS Benkova Nitra1000Z-C1171
133 Rusnak Peter ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1161
134 Janac Jakub Szs Gorkeho Skalica0Z-C1161
135 Mihalik Matej SK Handlova1000Z-C1161
136 Pelec Ondrej Malacky1000Z-C1161
137 Gajdos Jakub Zs J Holleho Topolcany1000Z-C1152
138 Hrasko Maros ZS A Kmeta Levice1000Z-C1151
139 Kliestinec Lukas SK Pecenady1000Z-C1151
140 Petrik Lionel Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-C1152
141 Janecek David ZS Benkova Nitra1000Z-C1142
142 Hrano Alex E-skola Prievidza1000Z-C1131
143 Puchrik Adam CVC Povazska Bystrica1000Z-C1131
144 Masiar Marek ZS A Kmeta Levice1000Z-C1121
145 Ferik Adam Bratislavska sachova akademia1000Z-C1121
146 Rosina Rene ZS Pruzina1000Z-C1121
147 Kresan Matus ZS Dolne Kockovce1000Z-C1111
148 Pakozdy Simon SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C1111
149 Pecha Michal ZS Dolne Kockovce1000Z-C1111
150 Olsansky Matej ZS Na Horke Nitra1000Z-C1111
151 Vano Michal ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
152 Bachraty Adam Trnava1000Z-C1111
153 Sobolic Matej Tatran Tilgnerka1000Z-C1111
154 Thien Tran ZS Zavod1000Z-C1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -