Nezabudnite, ostáva posledných 7 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Sosovickova Martina starSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D115087
2 Jankechova Jana Sks Dubnica nad Vahom1000Z-D113447
3 Novomeska Karin starSk Stefanov1203Z-D113194
4 Horvathova Hana starSk Slovan Bratislava1140Z-D113064
5 Valentova Sophia Ksn Bratislava1125Z-D112116
6 Matusikova Tereza ZS Tribecska Topolcany1000Z-D112087
7 Mederlyova Beata Sk Levice1320Z-D112035
8 Havaldova Natalia Ksn Bratislava1078Z-D111945
9 Libichova Romana Enya Sk Komplet Modranka1000Z-D111614
10 Sykorova Nina Nitrianska sachova akademia1215Z-D111356
11 Piesecka Vivien Nitrianska sachova akademia1000Z-D111227
12 Bujnova Dominika Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D111066
13 Rehakova Natalia Sk Stefanov1000Z-D11915
14 Kaufmanova Karin Sk Osuske1000Z-D11742
15 Holeckova Ema ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11672
16 Jursova Elena Lokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11592
17 Ralbovska Gabriela Sk Stefanov1000Z-D11473
18 Cerepanova Daniela ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11403
19 Belakova Anabel ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11391
20 Poluchova Katarina ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D11313
21 Sefcikova Liana Sachovy Klub Holic1000Z-D11282
22 Kapolkova Alzbeta Ksn Bratislava1000Z-D11252
23 Valentova Viktoria SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11241
24 Poluchova Veronika Zs Sv Ladislava Topolcany1000Z-D11202
25 Galuscakova Ema Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D11191
26 Krutska Angelina ZS Vancurova Trnava1000Z-D11171
27 Kolejakova Lucia Ema ZS Vycapy Opatovce1000Z-D11163
28 Ebnerova Klaudia Szs Gorkeho Skalica1000Z-D11151
29 Ondirkova Lenka SZS Gorkeho Skalica1000Z-D11132
30 Yagoubiova Laila Zs Kniezata Pribinu Nitra1000Z-D11111
31 Micekova Karolina ZS A Merici Trnava1000Z-D11101
32 Racekova Alexandra ZS Na Horke Nitra1000Z-D1191
33 Karakova Ema CVC Junior Bojnice1000Z-D1191
34 Bruskin Martha Bratislavska sachova akademia1000Z-D1191
35 Valientova Paulina ZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-D1171
36 Fiantokova Natalia Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1172
37 Faskova Barbora Szs Gorkeho Skalica1000Z-D1171
38 Kudolaniova Ester Sk Stefanov1000Z-D1142
39 Domanova Michaela Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D1111
40 Rosinova Nela ZS Dolne Kockovce1000Z-D1111
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -