Nezabudnite, ostáva posledných 7 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Striskova Lucia Ksn Bratislava1273Z-D144305
2 Kapolkova Greta starstarKsn Bratislava1399Z-D144045
3 Fajtakova Silvia starstarstarZahoracky Sachovy Klub1362Z-D144024
4 Mederlyova Maria starSk Levice1269Z-D143195
5 Bujnova Karolina Zs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D142887
6 Dudonova Veronika Sk Povazske Podhradie1103Z-D142365
7 Bochnickova Simona Ksn Bratislava1398Z-D142063
8 Krakorova Hana starSk Komplet Modranka1406Z-D141963
9 Jancovicova Tamara Zsk Vrbove - Sach1000Z-D141914
10 Romanova Ela starSk Skalica1455Z-D141843
11 Dubanova Kristina Sk Skalica1086Z-D141673
12 Kubikova Nina Ksn Bratislava1198Z-D141503
13 Ulmanova Stela Sukromna ZS Nova Dubnica1000Z-D14801
14 Taurani Leisha Cvc Vcielka Puchov1000Z-D14792
15 Rybanska Nina SCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-D14372
16 Hrankova Adela Szs Gorkeho Skalica1000Z-D14361
17 Gaborova Karin ZS Kolinany1000Z-D14301
18 Kondeova Zuzana ZS Topolova Nitra1000Z-D14251
19 Pechociakova Petra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D14181
20 Sochorova Anna ZS Pruzina1000Z-D14161
21 Dobrotkova Laura ZS J Holleho Topolcany1000Z-D14133
22 Hrncirova Silvia Sk Komplet Modranka1000Z-D14111
23 Stankova Liliana ZS Tribecska Topolcany1000Z-D14101
24 Borsukova Ester ZS Krala Svatopluka Nitra1000Z-D14101
25 Porubcinova Anna ZS Vancurova Trnava1000Z-D1491
26 Hamid Hanka Leila Bratislavska sachova akademia1000Z-D1471
27 Gabrisova Hana Melania ZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1471
28 Vilinova Alexandra Piaristicka spojena skola Nitra1000Z-D1451
29 Ondrejovicova Svetlana Chrenovec-Brusno1000Z-D1441
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -