Nezabudnite na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX. Poplatok je potrebné uhradiť do 29.02.2020 (pre hráčov, ktorí odohrajú prvý turnaj po tomto termíne, platí termín úhrady do 10 dní po odohratí prvého turnaja)

Viac info nájdete v sekcii na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Západ  |  C08 Západ  |  C11 Západ  |  C14 Západ  |  D08 Západ  |  D11 Západ  |  D14 Západ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Zelenka Matej starSks Dubnica nad Vahom1181Z-C114557
2 Livnansky Michal starstarSk Doprastav Bratislava1184Z-C114537
3 Dolnik Michal starstarstarSk Doprastav Bratislava1256Z-C114306
4 Kulich Filip starstarstarSk Povazske Podhradie1165Z-C113633
5 Hronec Tadeas starSk Doprastav Bratislava1155Z-C113526
6 Benci Jozef Sk Doprastav Bratislava1097Z-C113397
7 Smatana Tibor ZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C113226
8 Karaba Rudolf ZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C113177
9 Marosi Michal CVC Junior Bojnice1194Z-C113065
10 Sun Martin Ksn Bratislava1021Z-C112577
11 Meszaros Casey Ryan Ksn Bratislava1235Z-C112564
12 Machovic Maxim Sk Komplet Modranka1000Z-C112546
13 Dzivak Jan starLokomotiva Trnava1389Z-C112253
14 Bobak Alexander Zs Tribecska Topolcany1000Z-C111426
15 Botka Filip Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C111323
16 Paksi Alexander Sks Dubnica nad Vahom1000Z-C111093
17 Sahidi Sear Ksn Bratislava1231Z-C111042
18 Gasperan Emil Nitriansky Sachovy Klub Nitra1227Z-C11992
19 Kosut Simon Sk Komplet Modranka1000Z-C11935
20 Zaborsky Richard Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11915
21 Krajci Hugo Cvc Vcielka Puchov1000Z-C11732
22 Drabek Matej Nitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11533
23 Chudo Simon Scvc Laura Dubnica Nad Vahom1000Z-C11531
24 Kysucky Tomas CVC Vcielka Puchov1000Z-C11452
25 Lehocky Juraj Ksn Bratislava1000Z-C11351
26 Rusnak Adrian CVC Vcielka Puchov1000Z-C11251
27 Guyon Remy SK Komplet Modranka1000Z-C11232
28 Valovic Marek Nitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11152
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -