Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Všetci hráči  |  Len hráči so zaplateným členským
Skupina západ  |  Skupina stred  |  Skupina východ  |  Semifinálová skupina Západ  |  Semifinálová skupina Stred  |  Semifinálová skupina Východ  |  Finálová skupina
Celkovo Východ  |  C08 Východ  |  C11 Východ  |  C14 Východ  |  D08 Východ  |  D11 Východ  |  D14 Východ
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen
1 Szaszak Lukas starstarstarstarstarZS Zlata Roznava1120V-C116317
2 Magda Filip starstarstarstarSachovy Klub Sabinov1214V-C114865
3 Zrost Daniel starMsk Spisska Nova Ves1000V-C114527
4 Hudak Michal starSachy Reinter Kosice1075V-C114446
5 Vresilovic Matus starstarMsk Spisska Nova Ves1000V-C113807
6 Bilik Matej starstarstarSachy Reinter1218V-C113797
7 Cabak Matej Sachova Akademia Pesiaci Sabinov1103V-C113547
8 Martynek Filip starstarstarTj Slavia Pu Presov1070V-C113367
9 Oravec Dominik MSK KdV Kezmarok1000V-C113237
10 Tirko Martin starstarCZS sv Petra a Pavla Stropkov1000V-C113007
11 Kalata Martin Msk Kdv Kezmarok1000V-C112937
12 Jura Michal starstarSK BLS Bardejov1294V-C112894
13 Ziman Damian starSlavia Pu Presov1070V-C112805
14 Sokolsky David Msk Spisska Nova Ves1000V-C112576
15 Stolar Florian Sk CVC Lendak1209V-C112486
16 Kriska Alexander Sachy Reinter1137V-C112457
17 Szaszak Matej ZS Zlata Roznava1087V-C112436
18 Kacmarik Adam starSlavia Pu Presov1000V-C112384
19 Demjan David starZS Konstantinova Stropkov1000V-C112294
20 Zrost Bystrik Msk Spisska Nova Ves1000V-C112097
21 Geci Richard Msk Spisska Nova Ves1000V-C111834
22 Halcin Erik Sk CVC Lendak1000V-C11894
23 Klocek Tobias SK Stropkov-Svidnik1000V-C11873
24 Gobl Fabian Sachy Reinter Kosice1015V-C11812
25 Komara Kristian Sk Bijacovce1000V-C11736
26 Valko Matus Sk Bijacovce1000V-C11534
Por.PPriezvisko, MenoKlubRatingKat.BodyTurnajeTČlenskéČlen

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -