Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Vianočná Tirnavia šachových nádejí [2018-12-15] - Trnava-Modranka
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C14147
2Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D14136
3Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D147125
4Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D147114
5Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C147109
6Stanko MichalSk Cifer1095Z-C147104
7Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C11100
8Krahulcova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D1496
9Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C1193
10Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1135Z-C1490
11Sahidi SearKSN Bratislava1129Z-C1187
12Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C14686
13Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11685
14Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14684
15Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14683
16Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14682
17Krakorova HanaSk Komplet Modranka1406Z-D14681
18Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C11680
19Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14679
20Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11678
21Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C11677
22Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C14676
23Kyselica DanielLokomotiva Caissa Bratislava1089Z-C11675
24Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C1174
25Sahidi ShabirKSN Bratislava1153Z-C1473
26Zelensky FilipSk Cifer1374Z-C1472
27Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C871
28Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C14570
29Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D11569
30Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C14568
31Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11567
32Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11566
33Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C8565
34Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8564
35Vojtko Patrik JanSK Komplet Modranka1093Z-C14563
36Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C11562
37Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11561
38Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14560
39Duk PeterSpojena skola sv. Frantiska Bratislava1000Z-C11559
40Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11558
41Botka FilipNitriansky Sachovy Klub Nitra1000Z-C11557
42Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D11556
43Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14555
44Stelbasky FilipKsn Bratislava1000Z-C11554
45Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8553
46Kukla AdamSk Hlohovec1000Z-C1152
47Zelensky AndrejSk Cifer1000Z-C1151
48Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C1150
49Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C1149
50Porubcin TomasZS Vancurova Trnava1000Z-C848
51Taurani LeishaCvc Vcielka Puchov1000Z-D1447
52Valko ViliamSZS Gorkeho Skalica1000Z-C1146
53Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C1145
54Skripecky MarekLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C11444
55Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11443
56Silhavy PeterZS a MS Trakovice1000Z-C14442
57Sintal SamuelZS A Merici Trnava1000Z-C8441
58Lichvar SimonCvc Vcielka Puchov1000Z-C14440
59Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D11439
60Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8438
61Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11437
62Silhavy MichalZS a MS Trakovice1000Z-C11436
63Juricek MichalSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11435
64Stiavnicky IvanZS Vancurova Trnava1000Z-C11434
65Buncek TimotejZS a MS Trakovice1000Z-C14433
66Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14432
67Fojtik AdamZS A Merici Trnava1000Z-C11431
68Zakutansky VladimirSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11430
69Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C14429
70Ivanek MatusSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11428
71Porubcin OndrejZS Vancurova Trnava1000Z-C8427
72Kaufmanova KarinSk Osuske1000Z-D1126
73Feher AlexCVC Kalokagatia Trnava1000Z-C1425
74Valentova ViktoriaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D1124
75Banas SamuelSk Modra1009Z-C1123
76Hlupik MarekCVC Senica1000Z-C822
77Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D11321
78Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C11320
79Ucnik MatejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11319
80Spisiak TomasZS Bucany1000Z-C11318
81Krutska AngelinaZS Vancurova Trnava1000Z-D11317
82Angelov PhillipCvc Vcielka Puchov1000Z-C11316
83Krajco AdamCvc Kalokagatia Trnava1000Z-C11315
84Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8314
85Bartal AlexCVC Senica1000Z-C8313
86Cesnek MartinSK Komplet Modranka1000Z-C8312
87Mikus MartinZS Vancurova Trnava1000Z-C1411
88Micekova KarolinaZS A Merici Trnava1000Z-D1110
89Porubcinova AnnaZS Vancurova Trnava1000Z-D149
90Ondirkova LenkaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D118
91Viktorin SimonCVC Malacky1000Z-C87
92Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C826
93Angelov AlexCVC Kalokagatia Trnava1000Z-C825
94Kroupova VeronikaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D824
95Banas DanielSk Modra1000Z-C823
96Klena DavidSk Stefanov1000Z-C82
97Stec IvoTSM Slovan Bratislava1000Z-C81
-Gergely AdamZS Vancurova TrnavaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -