Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 1.kolo [2018-10-13] - Lendak
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C146100
2Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14689
3Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C1478
4Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C1467
5Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C1162
6Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14557
7Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14553
8Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14549
9Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11546
10Chovanec AdrianSk Lipany1000V-C1443
11Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C1440
12Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C1439
13Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11438
14Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C14438
15Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14436
16Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14435
17Cernicky MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C14434
18Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14433
19Sokolsky DavidTj Slovan Smizany1000V-C11432
20Choma SimonMSK KdV Kezmarok1000V-C11431
21Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11430
22Boiadjiev JordanTj Slovan Smizany1000V-C14429
23Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11428
24Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1127
25Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C1126
26Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D825
27Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C11324
28Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C11323
29Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8322
30Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D8321
31Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C14320
32Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11319
33Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11318
34Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14317
35Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D11316
36Spak OndrejCvc Lendak1000V-C11315
37Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C11314
38Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1413
39Konopa MiroslavSk CVC Lendak1000V-C1412
40Lorko HugoZs Komenskeho Smizany1000V-C1111
41Selvek MatusSk CVC Lendak1000V-C1110
42Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C829
43Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C1128
44Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D1127
45Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D826
46Badovsky AdamSk CVC Lendak1000V-C1125
47Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C84
48Birosikova Maria MagdalenaSk CVC Lendak1000V-D113
49Valko MatusSk Bijacovce1000V-C112
50Hradisky TobiasZs Komenskeho Smizany1000V-C1111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -