Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 1.turnaj [2018-10-20] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C116104
2Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C1193
3Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1288V-C1182
4Volohda AlexSachy Reinter1074V-C1471
5Hudak MichalSachy Reinter Kosice1063V-C11566
6Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C11561
7Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C14557
8Babjak Samuel1 Sk Kosice1379V-C14553
9Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11550
10Antos MartinTj Slavia Kosice1224V-C14547
11Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1444
12Koos TobiasZs Zlata Roznava1000V-C1443
13Albrecht AlexCVC Orgovanova Kosice1000V-C14442
14Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14441
15Sedivy MatusCVC Orgovanova Kosice1158V-C14440
16Matej JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14439
17Matej JozefCVC Orgovanova Kosice1000V-C14438
18Guzej StanislavCVC Orgovanova Kosice1167V-C14437
19Chomiak MiroslavSk Gemerska Poloma1000V-C11436
20Gyori David1 Sk Kosice1388V-C14435
21Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C14434
22Kostelnik MichalSachovy klub Sabinov1142V-C14433
23Martynek FilipSlavia Pu Presov1046V-C11432
24Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1090V-D11431
25Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8430
26Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C829
27Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1128
28Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C1427
29Seliga FilipCVC EP Popradska Kosice1000V-C11326
30Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C8325
31Spisak PeterCVC EP Popradska Kosice1000V-C14324
32Prestl RichardZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C11323
33Rerko SamuelCVC Orgovanova Kosice1000V-C14322
34Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11321
35Vuznakova NinaZS Kupelna Presov1000V-D11320
36Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11319
37Lazarova DominikaZs Zlata Roznava1000V-D11318
38Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14317
39Dobos NikoZs Zlata Roznava1000V-C11316
40Jankovic JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14315
41Strakova AdrianaKosice1000V-D1414
42Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C1113
43Chomiakova BiankaSk Gemerska Poloma1000V-D1112
44Fabian PatrikSk Gemerska Poloma1000V-C14211
45Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8210
46Vuznakova EvaZS Kupelna Presov1000V-D1129
47Helcmanovsky JanMsk Spisske Vlachy1000V-C1128
48Mackova HanaGymnazium Konstantinova Presov1000V-D1427
49Slatkovska SimonaSpisske Vlachy1000V-D1126
50Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C1125
51Oros PeterKosice1000V-C1124
52Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D113
53Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C112
54Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C81
-Bidulsky MatejKosice, CVC Orgovanova 5C-
-Kapec KristianSk Bls BardejovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -