Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 2.turnaj [2018-11-10] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Polomsky TomasSachy Reinter Kosice1288V-C11694
2Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C1183
3Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C14572
4Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C14561
5Smetana PeterSachy Reinter1010V-C11556
6Sekova OliviaSachy Reinter1055V-D11551
7Babjak Samuel1 Sk Kosice1379V-C14547
8Guzej StanislavCVC Orgovanova Kosice1167V-C14543
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1440
10Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C1137
11Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C14434
12Kostelnik MichalSachovy klub Sabinov1142V-C14433
13Sedivy MatusCVC Orgovanova Kosice1158V-C14432
14Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C8431
15Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C11430
16Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C11429
17Spisak PeterCVC EP Popradska Kosice1000V-C14428
18Albrecht AlexCVC Orgovanova Kosice1000V-C14427
19Strakova AdrianaKosice1000V-D14426
20Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C1125
21Rerko SamuelCVC Orgovanova Kosice1000V-C1424
22Koos TobiasZs Zlata Roznava1000V-C1423
23Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1122
24Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C11321
25Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8320
26Jankovic JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14319
27Macinsky JakubSachy Reinter1000V-C14318
28Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C8317
29Fabian PatrikSk Gemerska Poloma1000V-C14316
30Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8315
31Dobos NikoZs Zlata Roznava1000V-C11314
32Bujnak TomasZS Lesnicka Presov1000V-C1413
33Gyori David1 Sk Kosice1388V-C1412
34Janicakova SandraCVC Velke Kapusany1000V-D1111
35Lazarova DominikaZs Zlata Roznava1000V-D1110
36Oros PeterKosice1000V-C119
37Michalko DanielCVC Velke Kapusany1000V-C148
38Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D1127
39Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C1126
40Kanocz LeoCVC Velke Kapusany1000V-C825
41Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C114
42Bocko BorisZS Kupelna Presov1000V-C83
43Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C1112
44Mackova HanaGymnazium Konstantinova Presov1000V-D1411
-Kapec KristianSk Bls BardejovC6-
-Beresova EvaVelke Kapusany, CVCC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -