Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 6.turnaj [2019-05-04] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C1197
2Gyori Samuel1 Sk Kosice1193V-C1486
3Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C11575
4Koos TobiasZs Zlata Roznava1000V-C14564
5Volohda AlexSachy Reinter1074V-C14559
6Guzej StanislavCVC Orgovanova Kosice1167V-C14554
7Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11550
8Kostelnik MichalSachovy klub Sabinov1142V-C14546
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14543
10Sedivy MatusCVC Orgovanova Kosice1158V-C1440
11Hudakova NinaSachy Reinter Kosice1090V-D1137
12Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1136
13Hudak MichalSachy Reinter Kosice1063V-C11435
14Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8434
15Szaszak MatejZs Zlata Roznava1000V-C8433
16Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11432
17Ziman DamianZS Srobarova Presov1000V-C11431
18Antos MartinTj Slavia Kosice1224V-C14430
19Rerko SamuelCVC Orgovanova Kosice1000V-C14429
20Jankovic JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14428
21Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C1127
22Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C826
23Seliga FilipCVC EP Popradska Kosice1000V-C1125
24Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C1424
25Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C823
26Lazarova DominikaZs Zlata Roznava1000V-D1122
27Strakova AdrianaKosice1000V-D1421
28Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C1120
29Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14319
30Gyori David1 Sk Kosice1388V-C14318
31Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8317
32Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D11316
33Mazak RyanMS Tatranska Kosice1000V-C8315
34Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14314
35Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C1413
36Adamova PatriciaSK Moldava1000V-D1412
37Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C1411
38Kacmarik AdamZS Mirka Nespora Presov1000V-C11210
39Kriska AlexanderSachy Reinter1000V-C829
40Scholtes RichardZs Kupelna Presov1000V-C1128
41Beres PeterCVC Velke Kapusany1000V-C1427
42Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C1126
43Rerko MilosCVC Orgovanova Kosice1000V-C1425
44Bocko BorisZS Kupelna Presov1000V-C824
45Janicakova SandraCVC Velke Kapusany1000V-D113
46Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D112
47Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C111
-Bidulsky MatejKosice, CVC Orgovanova 5C7-
-Elias DavidSachovy Klub SabinovC5-
-Beresova EvaVelke Kapusany, CVCC-
-Kolesar TomasJT Reality Moldava n/BC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -