Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Košická žiacka liga - 5.turnaj [2019-03-30] - Košice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Babjak Samuel1 Sk Kosice1379V-C146104
2Mojcak KamilSlavia Pu Presov1323V-C1493
3Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C1182
4Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C1171
5Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C14566
6Turis OndrejTj Slavia Kosice1199V-C14561
7Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C11557
8Mazak RyanMS Tatranska Kosice1000V-C8553
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1450
10Guzej StanislavCVC Orgovanova Kosice1167V-C1447
11Seliga FilipCVC EP Popradska Kosice1000V-C1144
12Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C1443
13Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C1442
14Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D841
15Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C11440
16Volohda AlexSachy Reinter1074V-C14439
17Koos TobiasZs Zlata Roznava1000V-C14438
18Matysak Richard1 Sk Kosice1000V-C8437
19Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14436
20Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11435
21Roman JakubSK BLS Bardejov1057V-C11434
22Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11433
23Matysak Alex1 Sk Kosice1000V-C8432
24Antos MartinTj Slavia Kosice1224V-C14431
25Strakova AdrianaKosice1000V-D14430
26Ziman DamianZS Srobarova Presov1000V-C11429
27Szaszak MatejZs Zlata Roznava1000V-C828
28Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D1127
29Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1426
30Jankovic JakubCVC Orgovanova Kosice1000V-C14325
31Adamova PatriciaSK Moldava1000V-D14324
32Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8323
33Martynek FilipSlavia Pu Presov1046V-C11322
34Kostelnik MichalSachovy klub Sabinov1142V-C14321
35Sedivy MatusCVC Orgovanova Kosice1158V-C14320
36Vuznakova EvaZS Kupelna Presov1000V-D11319
37Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C11318
38Lazarova DominikaZs Zlata Roznava1000V-D11317
39Spisak PeterCVC EP Popradska Kosice1000V-C14316
40Kvokacka JakubZS Kupelna Presov1000V-C11315
41Vuznakova NinaZS Kupelna Presov1000V-D11314
42Dubovska LeaCVC Orgovanova Kosice1000V-D1113
43Hegedus PatrikMoldava nad Bodvou1000V-C14212
44Lanik AdamPresov, ZS Csl.armady1000V-C11211
45Kacmarik AdamZS Mirka Nespora Presov1000V-C11210
46Bendzak AdrianSK Moldava1000V-C29
47Salokova StellaZS Kupelna Presov1000V-D828
48Mackova HanaGymnazium Konstantinova Presov1000V-D1427
49Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D1126
50Lukacin SimonCVC Orgovanova Kosice1000V-C1125
51Bauer TeodorZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C814
52Kender MatejCVC Orgovanova Kosice1000V-C1113
53Vojtekova TereziaZS Kupelna Presov1000V-D1112
54Bauerova KlaraZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-D801
-Kolesar TomasJT Reality Moldava n/BC4-
-Kapec KristianSk Bls BardejovC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -