Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Reinter Grand prix - 1.turnaj [2018-11-17] - Humenné
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Babjarcik TobiasSachy Reinter1065V-C14693
2Mojcak KamilSlavia Pu Presov1323V-C14682
3Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1471
4Blaha TomasSachy Reinter1089V-C14560
5Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14555
6Smetana PeterSachy Reinter1010V-C11550
7Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C11546
8Bonkova JanaZS s MS Tovarne1000V-D14542
9Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14539
10Alusik RichardSachy Reinter1062V-C1436
11Stutika SebastianCZS Bela nad Cirochou1000V-C1433
12Bilik MatejSachy Reinter1000V-C11432
13Gajdosova LadislavaSachy Reinter1000V-D14431
14Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8430
15Harakal AdamSK Modra nad Cirochou1000V-C14429
16Kovac RadovanSachy Reinter1000V-C11428
17Curha TimotejZS s MS Tovarne1000V-C14427
18Szczygel ViktorSK Modra nad Cirochou1000V-C11426
19Kriska AlexanderSachy Reinter1000V-C8425
20Zdinakova AlenaZS Hrnciarska Humenne1000V-C11424
21Kostilnik SamuelZS Hrnciarska Humenne1000V-C1423
22Blaha LukasZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C822
23Karpac MatejZS Jana Svermu Humenne1000V-C14321
24Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11320
25Benejova HankaZS Jana Svermu Humenne1000V-D11319
26Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D14318
27Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C14317
28Harakal FilipSK Modra nad Cirochou1062V-C11316
29Porvaznik JurajZS Hrnciarska Humenne1000V-C11315
30Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C14314
31Curha AdrianZS s MS Tovarne1000V-C11313
32Micaj IvanZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C812
33Benej MarekZS Jana Svermu Humenne1000V-C1111
34Novobilsky KristianZS Modra nad Cirochou1000V-C1410
35Hennel JergusZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C1129
36Kuzma AlexanderZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C1128
37Ferko NicolasZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C827
38Andrejko JurajZS Lermontovova Kosice1000V-C1126
39Papaj PeterHumenne1000V-C1125
40Danova NoemiZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C114
41Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C83
42Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1112
43Babjarcik DominikZS Dargovskych hrdinov Humenne1000V-C811
-Medvec PavolZS Jana SvermuC0-
-Kridlova BarboraSachy ReinterC5-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -