Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 3.turnaj [2018-12-22] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Mojcak KamilSlavia Pu Presov1323V-C146106
2Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C11695
3Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C1484
4Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C1173
5Carnecky ViliamCVC Zilina1282S-C1168
6Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8563
7Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11559
8Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C14555
9Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C14552
10Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14549
11Kusy AdamCVC Liptovsky Mikulas1184S-C11546
12Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C1145
13Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1444
14Slusnakova EliskaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D1143
15Franek MartinCVC Zilina1000S-C1442
16Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14441
17Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14440
18Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14439
19Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8438
20Zvoda MatejTsc - Msk Martin1079S-C11437
21Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11436
22Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11435
23Knapova NicolSK BLS Bardejov1000V-D11434
24Balko MarekZS Lucky1000S-C11433
25Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14432
26Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11431
27Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11430
28Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C1129
29Marcinek MatusSk Brezno1000S-C1128
30Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C1427
31Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C8326
32Balazec AlexCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11325
33Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C8324
34Milan SimonZS Lucky1000S-C14323
35Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11322
36Macko TomasOsk Liskova1000S-C14321
37Kluska LukasZS Mutne1000S-C11320
38Brnusak SimonZS Hladovka1000S-C8319
39Zvoda MarekTsc - Msk Martin1000S-C8318
40Kluska DavidZS Mutne1000S-C8317
41Lach RudolfSk Brezno1000S-C14316
42Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11315
43Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C11314
44Pham Ngoc VuongZS Wolkerova Bardejov1000V-C1113
45Holicka AdamZS Lucky1000S-C1112
46Madlenak MatusOravska sachova skola1000S-C1111
47Hlaucova LuciaZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-D11210
48Vrabec AndrejZS Bobrovec1000S-C1129
49Janotak MichalOravska sachova skola1000S-C1428
50Buco OliverZS Lucky1000S-C1427
51Baco TadeasZS Sv. Vicenta Ruzomberok1000S-C1426
52Kostilnikova TerezaZS Sv. Vicenta Ruzomberok1000S-D1125
53Synak NikolasCVC Liptovsky Mikulas1000S-C1124
54Greckova KarinZs Komenskeho Smizany1000V-D143
55Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D812
56Halcin JanCvc Lendak1000V-C811
-Drusa MartinZS Lipova S.N.VesC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -