Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Detský šachový turnaj v Malackách [2018-11-24] - Malacky
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C14114
2Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D147103
3Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D11792
4Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11781
5Bochnickova SimonaKsn Bratislava1398Z-D1476
6Striskova LuciaKsn Bratislava1273Z-D1471
7Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C1167
8Kubikova NinaKsn Bratislava1198Z-D1463
9Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C14660
10Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8657
11Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D11654
12Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14653
13Kapolkova GretaKsn Bratislava1399Z-D14652
14Sitar AndrejNitriansky Sachovy Klub Nitra1097Z-C11651
15Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C1150
16Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C1149
17Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C1448
18Zacik Tibor GregorSachovy Klub Dubravan1248Z-C1447
19Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C846
20Vozar AdamZahoracky Sachovy Klub1039Z-C11545
21Havaldova NataliaKsn Bratislava1078Z-D11544
22Krisko VladimirSk Slovan Bratislava1135Z-C14543
23Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14542
24Bartosik RafaelSachovy Klub Holic1000Z-C11541
25Szitas NicolasZS Zavod1000Z-C14540
26Ucnik MatejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11539
27Stelbasky FilipKsn Bratislava1000Z-C11538
28Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D11537
29Vinduska JaroslavCVC Senica1000Z-C8536
30Havlik AndrejZS Fandlyho Pezinok1000Z-C1135
31Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D1134
32Svec SamuelSachovy Klub Holic1000Z-C1133
33Ralbovska GabrielaSk Stefanov1000Z-D1132
34Parak MatusCVC Malacky1000Z-C1131
35Nikodem AndrejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C1130
36Globa AndriyIndividualny Clen1000Z-C11429
37Juricek MichalSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11428
38Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8427
39Filipek AlexZS Dr. J. Derera Malacky1000Z-C11426
40Balgavy DanielZs Velke Levare1000Z-C11425
41Soos PatrikCvc Malacky1000Z-C11424
42Cerny PatrikCVC Malacky1000Z-C8423
43Chrupka DanielZS Zavod1000Z-C8422
44Viktorin SimonCVC Malacky1000Z-C8421
45Petko KristofCVC Malacky1000Z-C11420
46Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C1119
47Banas SamuelSk Modra1009Z-C1118
48Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1117
49Kalamen DanielCVC Senica1000Z-C1116
50Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D1115
51Kroupova VeronikaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D8314
52Mosnacek TomasCVC Malacky1000Z-C11313
53Leskovsky PavolCVC Malacky1000Z-C11312
54Cerny FilipCVC Malacky1000Z-C11311
55Banas DanielSk Modra1000Z-C8310
56Osadsky SamuelZahoracky Sachovy Klub1000Z-C1139
57Ibrahim AdamCVC Senica1000Z-C838
58Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D1137
59Pelec OndrejMalacky1000Z-C116
60Klena DavidSk Stefanov1000Z-C85
61Vinduska AlexCVC Senica1000Z-C84
62Gyurkovics MartinBratislavska Sachova Akademia1000Z-C1123
63Kudolaniova EsterSk Stefanov1000Z-D1122
64Thien TranZS Zavod1000Z-C1111
-Cermak LukasSachovy Klub HolicC5-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -