Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový kráľ mesta Rajec [2018-12-01] - Rajec
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D116116
2Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C146105
3Zbin ViktorCVC Zilina1252S-C14694
4Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C1183
5Balvan FilipSk Rajec1401S-C1478
6Carnecky ViliamCVC Zilina1282S-C1173
7Cernansky JanZS Rajecke Teplice1000S-C11569
8Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8565
9Krahulcova MartinaSk Junior Cvc Banska Bystrica1321S-D14562
10Mrmusova MagdalenaTj Slavia Caissa Cadca1141S-D11559
11Kapitulcin MatejCVC Zilina1136S-C14556
12Cerven SamuelTj Slavia Caissa Cadca1325S-C11555
13Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C1454
14Haasova TimeaSk Rajec1174S-D1153
15Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C1452
16Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1451
17Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C1150
18Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C11449
19Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14448
20Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C11447
21Cirska NinaCVC Zilina1114S-D14446
22Elias SimonCVC Zilina1107S-C11445
23Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D14444
24Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8443
25Durovka MarekSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C11442
26Zvoda MarekTsc - Msk Martin1000S-C8441
27Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14440
28Cirsky LuborCVC Zilina1000S-C8439
29Cernansky MartinZS Rajecke Teplice1000S-C8438
30Skrko RudolfCVC Zilina1000S-C11437
31Pitak PatrikCVC Zilina1000S-C8436
32Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1135
33Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C1434
34Franek MartinCVC Zilina1000S-C1433
35Dorusa SimonCVC Zilina1002S-C1132
36Kavec DenisSk Rajec1000S-C1431
37Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C830
38Kosperova SaraKSS Rajec1000S-D14329
39Valentovicova KlaraCVC Zilina1000S-D11328
40Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C11327
41Hudec BenjaminCVC Prievidza1000Z-C11326
42Heglasova DorotkaCZS Dobreho pastiera Zilina1000S-D14325
43Tothova KatarinaCVC Zilina1000S-D8324
44Pazdera FilipBojnice1000Z-C11323
45Toth OndrejCVC Zilina1000S-C11322
46Sibila JakubCVC Zilina1000S-C11321
47Zidek MichalSK Rajec1000S-C14320
48Martinka TimotejZS Rajec1000S-C1119
49Kosper OndrejKSS Rajec1000S-C1118
50Lukacik AndrejCZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C1417
51Lukacik PeterCZS Dobreho pastiera Zilina1000S-C1116
52Hlaucova LuciaZS Clementisova Kysucke Nove Mesto1000S-D1115
53Chladek AdamCVC Zilina1000S-C1114
54Durec MichalCVC Zilina1000S-C1113
55Skrkova EvaCVC Zilina1000S-D1112
56Briatka MatusBojnice1000Z-C11211
57Hrano MaximE-skola Prievidza1000Z-C11210
58Dubovec OliverKSS Rajec1000S-C1129
59Elias FedorCVC Zilina1000S-C828
60Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D827
61Bulej AntonTJ Slavia Caissa Cadca1000S-C826
62Humaj LukasCVC Prievidza1000Z-C115
63Hyclova SofiaZS Rajec1000S-D114
64Hrano AlexE-skola Prievidza1000Z-C1113
65Sukenik FilipZS Rajec1000S-C1112
66Jancuch TomasZS Rajec1000S-C1101
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -