Nezabudnite, ostáva posledných 11 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 1.kolo [2018-11-19] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1010V-C11692
2Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C1181
3Marcinko MichalGymnazium Snina1086V-C11570
4Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11559
5Harvan MichalZS Stakcin1000V-C1454
6Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1449
7Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C1445
8Bromberger OliverZS POH Snina1000V-C14441
9Lenkova DanielaGymnazium Snina1000V-D14438
10Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11435
11Gnip NikolasCZS Bela nad Cirochou1000V-C14432
12Hrickova NellaZS Studentska Snina1000V-D11431
13Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14430
14Kotusova VanessaZS Stakcin1000V-D1429
15Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1128
16Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D1427
17Lauric OliverZS Studentska Snina1000V-C14326
18Teleha MartinZS Komenskeho Snina1000V-C14325
19Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11324
20Gergelcik SebastianCSS Snina1000V-C14323
21Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14322
22Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C14321
23Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C8320
24Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D11319
25Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C14318
26Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11317
27Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D1116
28Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C1115
29Fedorko PeterZS Stakcin1000V-C1414
30Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C1413
31Petro RomanCZS Bela nad Cirochou1000V-C1412
32Copik JurajCSS Snina1000V-C14211
33Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C8210
34Sinorova SofiaZS Studentska Snina1000V-D1129
35Salajova TereziaZS Komenskeho Snina1000V-D1428
36Gnipova TamaraCZS Bela nad Cirochou1000V-D827
37Bartus Martin HugoZS Studentska Snina1000V-C1426
38Rilakova JankaZS Studentska Snina1000V-D115
39Blaskova AlexiaZS Komenskeho Snina1000V-D144
40Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C813
41Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D1112
42Misko StefanZS Studentska Snina1000V-C111
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC7-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC6-
-Dudasova DanielaZS Studentska SninaC5-
-Avuk MatejCZS Bela nad CirochouC5-
-Smajdova ViktoriaZS Studentska SninaC5-
-Mihalo DanielZS POH SninaC5-
-Gazdova SonaZS Dlhe n/CC5-
-Pisko TomasCZS Bela nad CirochouC-
-Telvakova IvanaZS Studentska SninaC-
-Kohut FilipZS Dlhe nad CirochouC-
-Paulikova IvetaGymnazium SninaC4-
-Tyss TomasZS Studentska SninaC4-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC4-
-Andrejcik DavidZS POH SninaC4-
-Gnip MarianCZS Bela nad CirochouC4-
-Kapral MartinZS StakcinC-
-Sabo DanielCZS Bela nad CirochouC-
-Harmanos PatrikZS POH SninaC-
-Dzurkova SaraZS Dlhe n/CC-
-Svajka PatrikZS Studentska SninaC-
-Kolomaznik JurajZS Studentska SninaC3-
-Lytvynenko RomanGymnazium SninaC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -