Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 2.kolo [2018-11-24] - Spišská Teplica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Hyros SamuelPoprad1197V-C14798
2Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C1487
3Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1476
4Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D1465
5Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14560
6Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C14555
7Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11551
8Mercak JanPoprad1000V-C14547
9Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11544
10Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14541
11Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14538
12Sokolsky DavidTj Slovan Smizany1000V-C1137
13Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11436
14Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11435
15Stolarova PaulinaSk CVC Lendak1002V-D14434
16Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C11433
17Budzak DamianPoprad1000V-C14432
18Choma SimonMSK KdV Kezmarok1000V-C11431
19Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11430
20Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11429
21Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11428
22Boiadjiev JordanTj Slovan Smizany1000V-C1427
23Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D1126
24Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C1125
25Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C1124
26Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8323
27Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14322
28Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11321
29Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14320
30Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8319
31Cervenova KarinZS a MS Spisska Teplica1000V-D11318
32Seliga MartinZS a MS Spisska Teplica1000V-C14317
33Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14316
34Valko MatusSk Bijacovce1000V-C11315
35Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C8314
36Bilak LeoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1113
37Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1112
38Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C1111
39Skokanova Sofia MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D1110
40Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C1129
41Morihlatko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C828
42Zekuciova MartinaZS Pov sv kriza Smizany1000V-D1127
43Edmondson Aron DominicZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1426
44Palkovic FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C825
45Seligova MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D84
46Neupauer TeodorZS Pov sv kriza Smizany1000V-C113
47Sleboda FilipZS a MS Spisska Teplica1000V-C1112
48Halcin JanCvc Lendak1000V-C811
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -