Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový turnaj sv. Mikuláša [2018-12-06] - Topoľčany
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14687
2Krakorova HanaSk Komplet Modranka1406Z-D14676
3Kovacik OliverZS J Holleho Topolcany1331Z-C14565
4Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14554
5Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11549
6Durdy SimonZS a MS Trakovice1000Z-C14544
7Laudon ViliamZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C14540
8Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14536
9Novotny PavolGymnazium Topolcany1000Z-C14433
10Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1027Z-C11430
11Kralik TimotejZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11427
12Mikula BrunoCVC Prievidza1000Z-C11426
13Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11425
14Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14424
15Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14423
16Simansky SamuelZS a MS Trakovice1000Z-C1122
17Laudon LukasZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1121
18Bobula DominikZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1120
19Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D1119
20Bujnova DominikaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1118
21Mikulas OndrejZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1117
22Buncek TimotejZS a MS Trakovice1000Z-C14316
23Hudec BenjaminCVC Prievidza1000Z-C11315
24Vaclavik SamuelZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C11314
25Bobak AlexanderZS Tribecska Topolcany1000Z-C11313
26Poluchova KatarinaZS sv Ladislava Topolcany1000Z-D11312
27Gabris SimonZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
28Stankova LilianaZS Tribecska Topolcany1000Z-D1410
29Kovacik AdrianZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C119
30Humaj LukasCVC Prievidza1000Z-C118
31Gabrisova Hana MelaniaZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-D147
32Rusnak PeterZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C116
33Magdolen FilipZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C1125
34Dobrotkova LauraZS J Holleho Topolcany1000Z-D1424
35Ballo MartinZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C823
36Bobak SamuelZS Tribecska Topolcany1000Z-C822
37Vano MichalZS sv Don Bosca Topolcany1000Z-C1111
-Bujnova SaraZs Sv Don Bosca TopolcanyC6-
-Kovac NicolasZs Skultetyho TopolcanyC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -