Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Mikulášsky turnaj žiakov [2018-12-08] - Považská Bystrica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Durovka MarekSk Junior Cvc Banska Bystrica1370S-C11107
2Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C1496
3Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C1185
4Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C14574
5Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C11569
6Zelenka MatejSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C8564
7Deverova PetraCVC Zilina1300S-D14560
8Carnecka StellaCVC Zilina1354S-D14556
9Rajnicek AdamSks Dubnica nad Vahom1000Z-C14553
10Elias SimonCVC Zilina1107S-C11550
11Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11547
12Sevcik OndrejMKSS SK Kysucke Nove Mesto1140S-C11546
13Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C1445
14Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D1144
15Carnecky ViliamCVC Zilina1282S-C1143
16Balusik BranislavSk Povazske Podhradie1131Z-C11442
17Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8441
18Dudonova VeronikaSk Povazske Podhradie1103Z-D14440
19Holeckova EmaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1027Z-D11439
20Dorusa SimonCVC Zilina1002S-C11438
21Holestiakova NinaTj Slavia Caissa Cadca1022S-D11437
22Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C11436
23Devera MatusCVC Zilina1000S-C11435
24Franek MartinCVC Zilina1000S-C14434
25Chudo SimonSCVC Laura Dubnica nad Vahom1000Z-C11433
26Taurani LeishaCvc Vcielka Puchov1000Z-D14432
27Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11431
28Smatana ViktorZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C14430
29Jurkovic LukasSk Povazske Podhradie1000Z-C11429
30Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C828
31Dubravka JurajSk Povazske Podhradie1178Z-C1127
32Smatana TiborZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-C1126
33Blasko LukasMKSS SK Kysucke Nove Mesto1000S-C14325
34Cerepanova DanielaZS s MS Centrum 1 Dubnica nad Vahom1000Z-D11324
35Angelov PhillipCvc Vcielka Puchov1000Z-C11323
36Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11322
37Niznik PatrikZS Pruzina1000Z-C14321
38Krajci HugoCvc Vcielka Puchov1018Z-C8320
39Sulovec MatejZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-C11319
40Cech MatejSk Povazske Podhradie1000Z-C11318
41Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8317
42Sochorova AnnaZS Pruzina1000Z-D14316
43Hudec SamuelCVC Povazska Bystrica1000Z-C11315
44Sochor RudolfZS Pruzina1000Z-C1414
45Lichvar SimonCvc Vcielka Puchov1000Z-C1413
46Galanek PetrCVC Vcielka Puchov1000Z-C1112
47Remsik AbaiCVC Povazska Bystrica1000Z-C11211
48Hrncir DanielCVC Povazska Bystrica1000Z-C8210
49Kvasnica LukasZS Pruzina1000Z-C1129
50Ligas RomanZS Pruzina1000Z-C1428
51Valientova PaulinaZS Sv Augustina Povazska Bystrica1000Z-D1127
52Orgon MichalZS Velkomoravska Trencin1000Z-C826
53Chladek AdamCVC Zilina1000S-C1125
54Cech PeterCVC Povazska Bystrica1000Z-C84
55Puchrik AdamCVC Povazska Bystrica1000Z-C1113
56Rosina ReneZS Pruzina1000Z-C1112
57Elias FedorCVC Zilina1000S-C81
-Krisicova NeliTrinecC3-
-Krisica LukasTrinecC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -