Nezabudnite, ostáva posledných 11 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 3.kolo [2018-12-08] - Spišské Vlachy
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14798
2Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11687
3Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D14676
4Sokolsky DavidTj Slovan Smizany1000V-C11565
5Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14560
6Mercak JanPoprad1000V-C14555
7Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14551
8Sebest JanSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C14547
9Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14544
10Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C1441
11Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C1438
12Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C1137
13Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11436
14Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11435
15Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C14434
16Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11433
17Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11432
18Martinko MarekSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C11431
19Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11430
20Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11429
21Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14428
22Halcinova BlazenaCvc Lendak1000V-D11427
23Palkovic FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C826
24Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D825
25Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1424
26Gurcik DanielZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C1423
27Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11322
28Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8321
29Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11320
30Boiadjiev JordanTj Slovan Smizany1000V-C14319
31Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C11318
32Novak OliverZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C14317
33Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11316
34Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C8315
35Helcmanovsky JanMsk Spisske Vlachy1000V-C11314
36Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D813
37Baleja TomasZs Komenskeho Smizany1000V-C1412
38Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C811
39Valko MatusSk Bijacovce1000V-C11210
40Fabian RastislavZs Komenskeho Smizany1000V-C1129
41Geci RichardZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C1128
42Cervenova KarinZS a MS Spisska Teplica1000V-D1127
43Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D826
44Morihlatko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C85
45Sokolsky BorisMS Nejedleho Spisska Nova Ves1000V-C84
46Komara KristianSk Bijacovce1000V-C83
47Halcin JanCvc Lendak1000V-C82
48Birosikova Maria MagdalenaSk CVC Lendak1000V-D1111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -