Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 3.kolo [2018-12-11] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1010V-C117103
2Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11692
3Volovsky DominikZS Modra nad Cirochou1000V-C14581
4Marcinko MichalGymnazium Snina1086V-C11570
5Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14565
6Lenkova DanielaGymnazium Snina1000V-D14560
7Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11556
8Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C11552
9Harvan MichalZS Stakcin1000V-C14449
10Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14446
11Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C11443
12Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C14442
13Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D14441
14Lauric OliverZS Studentska Snina1000V-C14440
15Hrickova NellaZS Studentska Snina1000V-D11439
16Kotusova VanessaZS Stakcin1000V-D14438
17Fedorko PeterZS Stakcin1000V-C14437
18Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C11436
19Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C14435
20Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C14434
21Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C1433
22Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C1432
23Bromberger OliverZS POH Snina1000V-C1431
24Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C830
25Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D14329
26Lenko RobertZS Studentska Snina1000V-C11328
27Stutika SebastianCZS Bela nad Cirochou1000V-C14327
28Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D11326
29Koptar OliverZS Komenskeho Snina1000V-C11325
30Szczygel ViktorSK Modra nad Cirochou1000V-C11324
31Salajova TereziaZS Komenskeho Snina1000V-D14323
32Rilakova JankaZS Studentska Snina1000V-D11322
33Novobilsky KristianZS Modra nad Cirochou1000V-C14321
34Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1120
35Kohut JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C1419
36Balaz OndrejCZS Bela nad Cirochou1000V-C1118
37Sinorova SofiaZS Studentska Snina1000V-D1117
38Gnip NikolasCZS Bela nad Cirochou1000V-C14216
39Dzurko MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C11215
40Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D11214
41Volovsky JakubZS Modra nad Cirochou1000V-C14213
42Gnipova TamaraCZS Bela nad Cirochou1000V-D8212
43Blaskova AlexiaZS Komenskeho Snina1000V-D14211
44Glotkova AlexandraZS Studentska Snina1000V-D14210
45Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C829
46Britan BenjaminCZS Bela nad Cirochou1000V-C1428
47Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C827
48Hrezik DavidCZS Bela nad Cirochou1000V-C1426
49Stoik AdamZS Studentska Snina1000V-C145
50Misko StefanZS Studentska Snina1000V-C114
51Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D1113
52Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D1112
53Pavlik MarianZS Studentska Snina1000V-C81
-Lytvynenko RomanGymnazium SninaC3-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC3-
-Sabo DanielCZS Bela nad CirochouC3-
-Dzurkova SaraZS Dlhe n/CC3-
-Kolomaznik JurajZS Studentska SninaC-
-Gnip MarianCZS Bela nad CirochouC-
-Harmanos PatrikZS POH SninaC-
-Avuk MatejCZS Bela nad CirochouC-
-Svajka PatrikZS Studentska SninaC4-
-Mihalo DanielZS POH SninaC4-
-Gazdova SonaZS Dlhe n/CC4-
-Tyss TomasZS Studentska SninaC4-
-Kohut FilipZS Dlhe nad CirochouC4-
-Kapral MartinZS StakcinC-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC5-
-Smajdova ViktoriaZS Studentska SninaC5-
-Andrejcik DavidZS POH SninaC5-
-Dudasova DanielaZS Studentska SninaC-
-Pisko TomasCZS Bela nad CirochouC-
-Surmaj JakubZS Studentska SninaC6-
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC6-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -