Nezabudnite, ostáva posledných 11 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 4.kolo [2019-01-05] - Smižany
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C11104
2Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14693
3Jura MichalSK BLS Bardejov1285V-C1182
4Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C1471
5Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D1466
6Budzak DamianPoprad1000V-C14561
7Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14557
8Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C14553
9Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14550
10Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11547
11Knapova NicolSK BLS Bardejov1000V-D1144
12Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C1143
13Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C1442
14Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C1141
15Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C1140
16Ngoc Pham VuongZS Wolkerova Bardejov1000V-C11439
17Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11438
18Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11437
19Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14436
20Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14435
21Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14434
22Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11433
23Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11432
24Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C14431
25Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11430
26Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8429
27Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C1428
28Spak OndrejCvc Lendak1000V-C1127
29Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D826
30Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D1125
31Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C1124
32Choma SimonMSK KdV Kezmarok1000V-C11323
33Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14322
34Cernicky MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C14321
35Bauer TeodorZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C8320
36Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C8319
37Sokolsky DavidTj Slovan Smizany1000V-C11318
38Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D8317
39Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11316
40Valko MatusSk Bijacovce1000V-C11315
41Sokolsky BorisMS Nejedleho Spisska Nova Ves1000V-C8314
42Geci RichardZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C1113
43Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D812
44Spak OliverSk CVC Lendak1000V-C1111
45Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D810
46Bilak LeoZS Pov sv kriza Smizany1000V-C1129
47Palkovic FilipZS Ing Kozucha Spisska Nova Ves1000V-C828
48Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C827
49Zekuciova MartinaZS Cirkevna Smizany1000V-D1126
50Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C1125
51Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C824
52Helcmanovsky JanMsk Spisske Vlachy1000V-C113
53Baleja TomasZs Komenskeho Smizany1000V-C142
54Morihladko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C811
-Koterbova DanielaZS Komenskeho SmizanyC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -