Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Talent - 4.turnaj [2019-01-26] - Liptovský Mikuláš
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Vastik LukasSk Povazske Podhradie1300Z-C146124
2Benicky Jakub SimonSk Junior Cvc Banska Bystrica1187S-C146113
3Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C146102
4Mederlyova MariaSk Levice1269Z-D1491
5Vastik TomasSk Povazske Podhradie1238Z-C1486
6Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C1181
7Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C1477
8Mederlyova BeataSk Levice1320Z-D11573
9Kulich FilipSk Povazske Podhradie1026Z-C8570
10Elias SimonCVC Zilina1107S-C11567
11Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C14564
12Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11563
13Kulich DanielSk Povazske Podhradie1058Z-C14562
14Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14561
15Kusy AdamCVC Liptovsky Mikulas1184S-C11560
16Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14559
17Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D1458
18Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C1457
19Straka SimonSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-C1456
20Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C1155
21Slusnakova EliskaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11454
22Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D14453
23Kapitancikova KlaudiaZs Komenskeho Smizany1000V-D14452
24Kovacik JergusCVC Liptovsky Mikulas1000S-C14451
25Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11450
26Fronko OndrejCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11449
27Halcin ErikSk CVC Lendak1000V-C8448
28Toth OndrejCVC Zilina1000S-C11447
29Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11446
30Budzak DamianPoprad1000V-C14445
31Kluska LukasZS Mutne1000S-C11444
32Holicka AdamZS Lucky1000S-C11444
33Stolar FlorianSk CVC Lendak1145V-C11442
34Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C11441
35Halcin AdrianSk CVC Lendak1000V-C1440
36Morova JaroslavaBanska Bystrica1000S-D1139
37Tokarova PatriciaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D1138
38Kolencik LukasOravska sachova skola1000S-C1437
39Fidrik PatrikTurcianska Sachova Skola O.Z.1000S-C1136
40Balko MarekZS Lucky1000S-C1135
41Komara KristianSk Bijacovce1000V-C834
42Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C11333
43Pitak PatrikCVC Zilina1000S-C8332
44Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11331
45Zvoda MatejTsc - Msk Martin1079S-C11330
46Sedlacek HugoSk Stodola Brezno1000S-C14329
47Lach RudolfSk Brezno1000S-C14328
48Serdel PatrikOravska sachova skola1000S-C11327
49Mrocek MiklasOravska sachova skola1000S-C8326
50Kovacova MariaZS s MS Liptovska Tepla1000S-D11325
51Madlenak MatusOravska sachova skola1000S-C11324
52Papay AurelCVC Liptovsky Mikulas1000S-C11323
53Kluska DavidZS Mutne1000S-C8322
54Janotak MichalOravska sachova skola1000S-C14321
55Macko TomasOsk Liskova1000S-C1420
56Ondriga MatejOravska sachova skola1000S-C819
57Macaj StanislavSk Cvc Lendak1000V-C818
58Martinko NikolasSk Cvc Lendak1000V-C817
59Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D816
60Salokova StelaZS Kupelna Presov1000V-D815
61Elias FedorCVC Zilina1000S-C814
62Morihladko MaximilianZs Komenskeho Smizany1000V-C8213
63Murin LukasOravska sachova skola1000S-C11212
64Tothova KatkaCVC Zilina1000S-D8211
65Kovac MarosZS s MS Liptovska Tepla1000S-C8210
66Zvoda MarekTsc - Msk Martin1000S-C829
67Mederly PeterSk Levice1000Z-C828
68Pokusa Brano AntonOravska sachova skola1000S-C1127
69Ondriga MichalOravska sachova skola1000S-C826
70Jendrasik MatejOravska sachova skola1000S-C1125
71Vrabec AndrejZS Bobrovec1000S-C114
72Neupauerova BarbaraSk Cvc Lendak1000V-D813
73Dudova KarinSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D812
74Baco TadeasZS Sv. Vicenta Ruzomberok1000S-C1411
-Sefcik RichardSK BijacovceC-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -