Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Zobor Cup - 4.turnaj [2019-01-19] - Nitra
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Marosi MichalCVC Junior Bojnice1069Z-C117108
2Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8697
3Szabo AkosSk Pribeta1282Z-C14586
4Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C14575
5Strapec LukasSk Junior Cvc Banska Bystrica1331S-C11570
6Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C14565
7Mederlyova MariaSk Levice1269Z-D14561
8Kubikova NinaKsn Bratislava1198Z-D14557
9Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11554
10Jurik DominikSk Trencin1000Z-C11551
11Valentova SophiaKsn Bratislava1125Z-D11548
12Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C8547
13Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C1446
14Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14445
15Palugyai BenceSk Pribeta1000Z-C14444
16Tarina PeterZS Tribecska Topolcany1027Z-C11443
17Kopca PeterSk Doprastav Bratislava1171Z-C14442
18Benko TomasNitrianska sachova akademia1359Z-C11441
19Lacsny NatanNitrianska sachova akademia1317Z-C11440
20Palka SamuelNitrianska sachova akademia1280Z-C14439
21Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14438
22Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11437
23Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11436
24Jankechova JanaSks Dubnica nad Vahom1000Z-D11435
25Zahorcsek FerencSk Pribeta1000Z-C14434
26Harcar DusanNitriansky sachovy klub Nitra1000Z-C11433
27Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8432
28Bacho KristianZs Benkova Nitra1000Z-C1131
29Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8330
30Barta DominikZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C11329
31Zakopcan DanielNitrianska sachova akademia1095Z-C14328
32Rancso AdamSK Pribeta1000Z-C11327
33Dudova ViktoriaSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-D11326
34Mederlyova BeataSk Levice1320Z-D11325
35Stelbasky FilipKsn Bratislava1000Z-C11324
36Chabron JanUNES1000Z-C11323
37Kocner MarianUNES1000Z-C11322
38Belak MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1275Z-C14321
39Duda FilipSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C11320
40Mederly PeterSk Levice1000Z-C8319
41Kisac MarcelZs Jacovce1000Z-C11318
42Kapolkova AlzbetaKsn Bratislava1000Z-D11317
43Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C14316
44Zanovit SamuelZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C14315
45Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D11314
46Piesecka VivienNitrianska sachova akademia1000Z-D11213
47Strapec TomasSk Junior Cvc Banska Bystrica1000S-C8212
48Sykorova NinaNitrianska sachova akademia1215Z-D11211
49Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8210
50Bujnova DominikaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D1129
51Sarvas MatusZS Sv Svorada a Benedikta Nitra1000Z-C1428
52Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D1127
53Lesko SimonUNES1000Z-C826
54Cesnek MartinSK Komplet Modranka1000Z-C815
55Ralbovska GabrielaSk Stefanov1000Z-D1114
56Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C1113
57Kudolaniova EsterSk Stefanov1000Z-D1112
58Gaher DanielZS Nabrezie mladeze Nitra1000Z-C1111
-Babala MartinTopolciansky Sachovy KlubC6-
-Zudorova MiroslavaNitrianska Sachova AkademiaC5-
-Benko MartinNitrianska Sachova AkademiaC4-
-Kovac NicolasTopolciansky Sachovy KlubC3-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -