Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

GPX Trakovice [2019-05-18] - Trakovice
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Piroska SamuelNitrianska sachova akademia1257Z-C14112
2Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C146101
3Libich OliverSk Komplet Modranka1039Z-C11690
4Oruzinsky JurajZsk Vrbove - Sach1239Z-C1179
5Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11574
6Biskupic AdamSk Komplet Modranka1000Z-C11569
7Horvath JanSk Slovan Bratislava1332Z-C14565
8Horvathova HanaSk Slovan Bratislava1140Z-D11561
9Belan MartinZS Tribecska Topolcany1101Z-C14558
10Jancovicova TamaraZsk Vrbove - Sach1000Z-D14555
11Sloboda RudolfZS Tribecska Topolcany1000Z-C14552
12Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D11551
13Meszaros Casey RyanKsn Bratislava1229Z-C8550
14Romanova ElaSk Skalica1455Z-D1449
15Libich SimonSK Komplet Modranka1106Z-C1448
16Dzivak JozefLokomotiva Trnava1000Z-C1447
17Jursa JurajLokomotiva Caissa Bratislava1022Z-C8446
18Lopasovsky ArturSk Komplet Modranka1000Z-C11445
19Kukla AdamSk Hlohovec1000Z-C11444
20Zelensky FilipSk Cifer1374Z-C14443
21Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14442
22Stanko MichalSk Cifer1095Z-C14441
23Seles SamuelZs Tribecska Topolcany1102Z-C11440
24Livnansky MichalZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8439
25Karaba RudolfZS sv Ladislava Topolcany1000Z-C11438
26Stiavnicky IvanZS Vancurova Trnava1000Z-C11437
27Sykorova NinaNitrianska sachova akademia1215Z-D11436
28Jursova ElenaLokomotiva Caissa Bratislava1167Z-D11435
29Mitas DanielSk Pri Ou Surovce1000Z-C1434
30Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C1133
31Matusikova TerezaZS Tribecska Topolcany1000Z-D1132
32Stefko FilipSachovy Klub Holic1000Z-C1131
33Bujnova DominikaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D11330
34Bernard MartinLokomotiva Caissa Bratislava1000Z-C14329
35Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14328
36Valasek MartinZsk Vrbove - sach1000Z-C11327
37Matula TomasSachovy Klub Holic1000Z-C14326
38Silhavy MichalZS a MS Trakovice1000Z-C11325
39Bujnova KarolinaZs Sv Don Bosca Topolcany1000Z-D14324
40Bena PavolSk Stefanov1000Z-C8323
41Simansky SamuelZS a MS Trakovice1000Z-C11322
42Silhavy PeterZS a MS Trakovice1000Z-C14321
43Hasala RichardBratislavska sachova akademia1000Z-C11320
44Holly MartinSachovy Klub Holic1000Z-C14319
45Livnansky TomasZS s MS Ceska Bratislava1000Z-C8318
46Kosecky SebastianZs Sv Don Bosca Topolcany1124Z-C11317
47Zelenay MarekSK Hlohovec1000Z-C11316
48Angus AndrejZsk Vrbove - sach1000Z-C14315
49Ducky AdamZs Tribecska Topolcany1000Z-C1414
50Libichova Romana EnyaSk Komplet Modranka1000Z-D1113
51Spisiak TomasZS Bucany1000Z-C1112
52Duris AlexSk Pri Ou Surovce1000Z-C14211
53Ulicky DanielSZS BESST Trnava1000Z-C8210
54Svec SamuelSachovy Klub Holic1000Z-C1129
55Ivannak MartinZS Vancurova Trnava1000Z-C1428
56Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C827
57Machovic MaximSk Komplet Modranka1000Z-C1126
58Sefcikova LianaSachovy Klub Holic1000Z-D115
59Hrncirova SilviaSk Komplet Modranka1000Z-D1414
60Godovic MichaelZS s MS Angely Merici Trnava1000Z-C813
61Vican DavidSk Pri Ou Surovce1000Z-C1112
62Micekova KarolinaZS A Merici Trnava1000Z-D111
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -