Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 4.kolo [2019-01-24] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1010V-C116101
2Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C11690
3Marcinko MichaGymnazium Snina1086V-C11679
4Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11568
5Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D14563
6Harvan MichalZS Stakcin1000V-C14558
7Lauric OliverZS Studentska Snina1000V-C1454
8Lenkova DanielaGymnazium Snina1000V-D1450
9Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C1447
10Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1444
11Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C1141
12Stutika SebastianCZS Bela nad Cirochou1000V-C14440
13Lenko RobertZS Studentska Snina1000V-C11439
14Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C14438
15Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11437
16Hrickova NellaZS Studentska Snina1000V-D11436
17Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14435
18Kohut JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C1434
19Gnip NikolasCZS Bela nad Cirochou1000V-C1433
20Kotusova VanessaZS Stakcin1000V-D1432
21Salajova TereziaZS Komenskeho Snina1000V-D1431
22Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C830
23Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C829
24Copik JurajCSS Snina1000V-C1428
25Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C11327
26Fedorkova KatarinaZS Stakcin1000V-D14326
27Gergelcik SebastianCSS Snina1000V-C14325
28Gnip MartinCZS Bela nad Cirochou1000V-C14324
29Fedorko PeterZS Stakcin1000V-C14323
30Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D11322
31Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14321
32Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D11320
33Stofik AdamZS Studentska Snina1000V-C1419
34Janovkova TimeaZS Studentska Snina1000V-D1118
35Britan BenjaminCZS Bela nad Cirochou1000V-C1417
36Petro RomanCZS Bela nad Cirochou1000V-C1416
37Koptar OliverZS Komenskeho Snina1000V-C1115
38Balaz OndrejCZS Bela nad Cirochou1000V-C1114
39Dzurko MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C1113
40Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1112
41Blaskova AlexiaZS Komenskeho Snina1000V-D14211
42Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11210
43Bartos MartinSTU1000V-C1429
44Hrezik DavidCZS Bela nad Cirochou1000V-C1428
45Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D1127
46Misko StefanZS Studentska Snina1000V-C1126
47Gnipova TamaraCZS Bela nad Cirochou1000V-D85
48Komar FilipZS POH Snina1000V-C84
49Hafincova NataliaCZS Bela nad Cirochou1000V-D113
50Pavlik MarianZS Studentska Snina1000V-C812
51Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C1401
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC6-
-Smajdova ViktoriaZS Studentska SninaC-
-Dudasova DanielaZS Studentska SninaC5-
-Kapral MartinZS StakcinC5-
-Surmaj JakubZS Studentska SninaC5-
-Pisko TomasCZS Bela nad CirochouC5-
-Andrejcik DavidZS POH SninaC5-
-Sabo DanielCZS Bela nad CirochouC-
-Telvakova IvanaZS Studentska SninaC4-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC4-
-Mihalo DanielZS POH SninaC4-
-Avuk MatejCZS Bela nad CirochouC4-
-Lytvynenko RomanGymnazium SninaC4-
-Hanicak LukasGymnazium SninaC-
-Gnip MarianCZS Bela nad CirochouC-
-Harmanos PatrikZS POH SninaC-
-Gazdova SonaZS Dlhe n/CC3-
-Dzurkova SaraZS Dlhe n/CC3-
-Kohut FilipZS Dlhe nad CirochouC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -