Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šarišská liga mládeže - 3.kolo [2019-03-09] - Sabinov
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Magda FilipSachovy klub Sabinov1157V-C1197
2Mojcak KamilSlavia Pu Presov1323V-C14686
3Piroh DamianGymnazium Sv Mikulasa Presov1000V-C14675
4Petrus DanielSlavia Pu Presov1234V-C1164
5Roman JakubSK BLS Bardejov1057V-C11559
6Chovanec AdrianSk Lipany1000V-C14554
7Marcin RichardSlavia Pu Presov1061V-C14550
8Cukerova LiviaSachovy klub Sabinov1386V-D11546
9Kostelnik MarkoSachovy klub Sabinov1000V-C11546
10Ziman DamianZS Srobarova Presov1000V-C11540
11Polackova EvaSK Stropkov-Svidnik1000V-D837
12Novysedlak SamuelZS Sarisske Dravce1000V-C14436
13Krajnakova MartinaSlavia Pu Presov1000V-D11435
14Marcinkova LydiaSlavia Pu Presov1000V-D11434
15Kriska AlexanderSachy Reinter1000V-C8433
16Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D8432
17Scholtes RichardZs Kupelna Presov1000V-C11431
18Onderus SamuelZS Bajkalska Presov1000V-C14430
19Kasarda AdamSK Stropkov-Svidnik1000V-C14429
20Alexachin TimurZS Lubotin1000V-C14428
21Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11427
22Magdova LuciaSachovy klub Sabinov1156V-D8427
23Prestl RichardZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C11425
24Vojcek RadkoSK Stropkov-Svidnik1000V-C14424
25Bocko BorisZS Kupelna Presov1000V-C823
26Partilova VanesaZS Lesnicka Presov1000V-D822
27Daniskova VeronikaZs Kupelna Presov1000V-D14321
28Demjan DavidZS Konstantinova Stropkov1000V-C11320
29Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11319
30Kvokacka JakubZS Kupelna Presov1000V-C11318
31Kacmarik AdamZS Kupelna Presov1000V-C11317
32Vuznakova NinaZS Kupelna Presov1000V-D11316
33Vylet MartinZS Konstantinova Stropkov1000V-C11315
34Vojtekova TereziaZS Kupelna Presov1000V-D11314
35Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C8313
36Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C1112
37Novysedlak AlexZS Krasna Luka1000V-C1111
38Bialoncikova MartinaZS Lesnicka Presov1000V-D810
39Lanik AdamPresov, ZS Csl.armady1000V-C119
40Vojtekova Simona1000V-D1128
41Mackova HanaGymnazium Konstantinova Presov1000V-D1427
42Salokova StelaZS Kupelna Presov1000V-D826
43Petransky JurajZS Mirka Nespora1000V-C115
44Falat Maximilian LeonSachovy Klub Sabinov1000V-C114
45Bauer TeodorZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-C83
46Bauerova KlaraZS Ceskoslovenskej armady Presov1000V-D812
47Gargalovic MatejSachovy Klub Sabinov1000V-C801
-Wlosinski MaciejC5-
-Wlosinski MichalC3-
-Wlosinska MalgorzataC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -