Nezabudnite, ostáva posledných 10 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Liga mládeže Spiša - 5.kolo [2019-02-16] - Kežmarok
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Koska JiriSK BLS Bardejov1213V-C14110
2Gollner MartinCVC Liptovsky Mikulas1051S-C11699
3Rak MartinSk Doprastav Bratislava1169Z-C14688
4Morongova VanesaSk Bijacovce1114V-D1477
5Hyros SamuelPoprad1197V-C14572
6Szaszak LukasZs Zlata Roznava1141V-C11567
7Goc MatusCVC Liptovsky Mikulas1054S-C14563
8Kusy AdamCVC Liptovsky Mikulas1184S-C11559
9Vresilovic MatusTj Slovan Smizany1000V-C11556
10Duda DanielMSK KdV Kezmarok1000V-C14553
11Simalcikova SaraOsk Renop Liptovska Tepla1103S-D14550
12Ludrovsky SimonSo Tj Slovan Gelnica1000V-C14549
13Mercak JanPoprad1000V-C14548
14Olexova LauraSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1447
15Selvek DavidSk CVC Lendak1000V-C1446
16Oravec DominikMSK KdV Kezmarok1000V-C11445
17Szaszak MatejZs Zlata Roznava1000V-C8444
18Zrost DanielTj Slovan Smizany1000V-C11443
19Selvek JanSk CVC Lendak1000V-C14442
20Lukac TomasZs Zlata Roznava1000V-C14441
21Lizak MartinSk CVC Lendak1000V-C11440
22Ferencakova NataliaMsk Kdv Kezmarok1354V-D14439
23Onderus AdamZs Komenskeho Smizany1000V-C11438
24Jadron MarekSpisska Nova Ves1000V-C14437
25Koperdak CyprianMsk Spisske Vlachy1000V-C11436
26Konopova BarboraSk CVC Lendak1000V-D11435
27Cabakova AdelaSachovy klub Sabinov1000V-D834
28Dzimko DavidGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C1433
29Kapral RolandMSK KdV Kezmarok1103V-C1432
30Cervenova KarinZS a MS Spisska Teplica1000V-D1131
31Jakub NikolajZS Velka Lomnica1000V-C1130
32Koscak NikolasCvc Lendak1000V-C1129
33Lazarova DominikaZs Zlata Roznava1000V-D1128
34Cabak MatejSachovy klub Sabinov1076V-C11327
35Koscelnikova MonikaMSK KdV Kezmarok1000V-D8326
36Gurcik DanielZS Nad Medzou Spisska Nova Ves1000V-C14325
37Kalata MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C11324
38Strakova AdrianaKosice1000V-D14323
39Gardosik KristianZs Komenskeho Smizany1000V-C11322
40Zrost BystrikTj Slovan Smizany1000V-C11321
41Dzimko AdamGymnazium Javorova Spisska Nova Ves1000V-C14320
42Slatkovsky KristianMsk Spisske Vlachy1000V-C11319
43Cernicky MartinMSK KdV Kezmarok1000V-C14318
44Halcinova AlenaSk CVC Lendak1000V-D8317
45Karkoska MichalZS Velka Lomnica1000V-C14316
46Slobodnikova SophiaSachovy Klub Mapak Spisska Teplica1000V-D1415
47Slatkovsky BenjaminSpisske Vlachy1000V-C814
48Macaj StanislavSk Cvc Lendak1000V-C813
49Seliga AndrejSo Spisska Teplica1000V-C11212
50Lorko HugoZs Komenskeho Smizany1000V-C11211
51Seligova MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D8210
52Nevicka ZojaKezmarok1000V-D1129
53Polcin FilipSpisska Teplica1000V-C828
54Kovalcik AdamKezmarok1000V-C1427
55Skokanova Sofia MariaZS a MS Spisska Teplica1000V-D1126
56Jankurova KristinaKezmarok1000V-D1425
57Nevicky NikolaKezmarok1000V-C114
58Onderusova EmaZs Komenskeho Smizany1000V-D83
59Valko MatusSk Bijacovce1000V-C1112
60Pataky AndrejZS Nizna brana Kezmarok1000V-C1101
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -