Nezabudnite, ostáva posledných 12 dní na zaplatenie členského poplatku, pokial chcete postúpiť do semifinále/finále GPX.

Viac info nájdete v sekcii Informácie v článku "GPX vstupuje do novej éry" alebo na detail karte hráča "Nezaplatené - vygeneruj platbu"

Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Okresná žiacka liga Snina - 5.kolo [2019-02-12] - Snina
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Smetana PeterSachy Reinter1010V-C11790
2Kuskov OliverSachy Reinter1110V-C1179
3Hudak JanZS Studentska Snina1000V-C11568
4Valcerova MichaelaCZS Bela nad Cirochou1000V-D14557
5Hancarik AdamZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14552
6Hunara AurelZS Studentska Snina1000V-C11547
7Lucova KarolinaSachy Reinter1005V-D1443
8Harvan MichalZS Stakcin1000V-C1439
9Kriska AlexanderSachy Reinter1000V-C836
10Marcinko MichalGymnazium Snina1086V-C1133
11Harvan SamuelCZS Bela nad Cirochou1000V-C14430
12Drabova NoemiZS Dlhe nad Cirochou1000V-D11429
13Stutika SebastianCZS Bela nad Cirochou1000V-C14428
14Hrickova NellaZS Studentska Snina1000V-D11427
15Lenko RobertZS Studentska Snina1000V-C1126
16Sicak AlexZS Studentska Snina1000V-C1125
17Stofik AdamZS Studentska Snina1000V-C1424
18Zboraj PatrikCZS Bela nad Cirochou1000V-C1123
19Kotusova VanessaZS Stakcin1000V-D14322
20Stasko SamuelZS Dlhe nad Cirochou1000V-C14321
21Rehahla MoussaZS POH Snina1000V-C11320
22Andrejko OndrejCSS Snina1000V-C14319
23Gnip MatusCZS Bela nad Cirochou1000V-C14318
24Cornanicova MichaelaZS Studentska Snina1000V-D11317
25Britan BenjaminCZS Bela nad Cirochou1000V-C14316
26Tomek FilipZS Studentska Snina1000V-C815
27Hudakova EmaZS Studentska Snina1000V-D1114
28Galajdova NikolaCZS Bela nad Cirochou1000V-D1113
29Salajova TereziaZS Komenskeho Snina1000V-D1412
30Kocurova VanessaZS Studentska Snina1000V-D1111
31Bartos MartinSTU1000V-C1410
32Sinorova SofiaZS Studentska Snina1000V-D1129
33Rilakova JankaZS Studentska Snina1000V-D1128
34Pacolak TimurZS Studentska Snina1000V-C827
35Blaskova AlexiaZS Komenskeho Snina1000V-D1426
36Lojan JurajCZS Bela nad Cirochou1000V-C825
37Copik JurajCSS Snina1000V-C144
38Komar FilipZS POH Snina1000V-C83
39Pavlik MarianZS Studentska Snina1000V-C82
40Misko StefanZS Studentska Snina1000V-C111
-Surmaj JakubZS Studentska SninaC6-
-Pisko TomasCZS Bela nad CirochouC-
-Andrejcik DavidZS POH SninaC5-
-Kohut FilipZS Dlhe nad CirochouC5-
-Valko MichalCZS Bela nad CirochouC5-
-Gazdova SonaZS Dlhe n/CC-
-Smajdova ViktoriaZS Studentska SninaC4-
-Kapral MartinZS StakcinC4-
-Tyss TomasZS StudentskaC4-
-Dudasova DanielaZS Studentska SninaC4-
-Verbicky AdamGymnazium SninaC4-
-Telvakova IvanaZS Studentska SninaC4-
-Avuk MatejCZS Bela nad CirochouC-
-Mihalo DanielZS POH SninaC3-
-Kolomaznik JurajZS StudentskaC3-
-Gnip MarianCZS Bela nad CirochouC3-
-Harmanos PatrikZS POH SninaC3-
-Svajka PatrikZS StudentskaC2-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -