Grand prix mládeže
Slovenského šachového zväzu

Každý dostane šancu

Šachový festival detí a mládeže [2019-02-16] - Skalica
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX
1Orgon JakubZS Velkomoravska Trencin1239Z-C117105
2Skach LubomirLokomotiva Caissa Bratislava1180Z-C1494
3Volanek MarosSk Povazske Podhradie1165Z-C1483
4Fajtakova SilviaZahoracky Sachovy Klub1362Z-D1472
5Zverka Peter SamuelSk Doprastav Bratislava1160Z-C14667
6Novomeska KarinSk Stefanov1203Z-D11662
7Dzivak JanLokomotiva Trnava1364Z-C11658
8Dubanova KristinaSk Skalica1086Z-D14654
9Dolnik MichalSk Doprastav Bratislava1038Z-C11651
10Kaufmanova KarinSk Osuske1000Z-D11648
11Sun MartinKsn Bratislava1044Z-C8645
12Romanova ElaSk Skalica1455Z-D1444
13Sosovickova MartinaSukromna Zs Nova Dubnica1187Z-D1143
14Hronec TadeasBratislavska sachova akademia1077Z-C842
15Paksi AlexanderSk Skalica1000Z-C1141
16Jancik JamesSZS Gorkeho Skalica1000Z-C14540
17Buraj PatrikInterchess Zs Borsky Mikulas1121Z-C14539
18Matula TomasSachovy Klub Holic1000Z-C14538
19Janota FrantisekSk Skalica1000Z-C14537
20Hrankova AdelaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D14536
21Puss SilvesterTSM Slovan Bratislava1000Z-C8535
22Ivanek MatusSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11534
23Kroupova VeronikaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D8533
24Svec SamuelSachovy Klub Holic1000Z-C11532
25Bena PavolSk Stefanov1000Z-C831
26Zakutansky VladimirSZS Gorkeho Skalica1000Z-C1130
27Janota OndrejSk Skalica1000Z-C1429
28Benci JozefSk Strelec Devinska Nova Ves1000Z-C11428
29Sunova MichaelaKSN Bratislava1000Z-D8427
30Stiavnicky IvanZS Vancurova Trnava1000Z-C11426
31Lejdar MatiasSzs Gorkeho Skalica1000Z-C8425
32Zurek JakubSachovy Klub Holic1000Z-C8424
33Ucnik MatejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11423
34Vanko WilliamTSM Slovan Bratislava1000Z-C8422
35Juricek MichalSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11421
36Valko ViliamSZS Gorkeho Skalica1000Z-C11420
37Stefko FilipSachovy Klub Holic1000Z-C11419
38Vinduska JaroslavCVC Senica1000Z-C8418
39Holly MartinSachovy Klub Holic1000Z-C1417
40Kuba MatejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C1416
41Ebnerova KlaudiaSzs Gorkeho Skalica1000Z-D1115
42Nikodem AndrejSzs Gorkeho Skalica1000Z-C11314
43Rehakova NataliaSk Stefanov1000Z-D11313
44Bartal AlexCVC Senica1000Z-C8312
45Ralbovska GabrielaSk Stefanov1000Z-D11311
46Rehak MatusSk Stefanov1000Z-C11310
47Ivan DenisSachovy Klub Holic1000Z-C1139
48Majtan MartinTsm Slovan Bratislava1000Z-C88
49Faskova BarboraSzs Gorkeho Skalica1000Z-D117
50Janac JakubSzs Gorkeho Skalica0Z-C116
51Ondirkova LenkaSZS Gorkeho Skalica1000Z-D1125
52Barcak VladimirSkalica1000Z-C1424
53Stec IvoTSM Slovan Bratislava1000Z-C823
54Brusil MichalSachovy Klub Holic1000Z-C82
55Bachraty AdamTrnava1000Z-C111
-Vanek RobinS.K. 1923 Sokol KyjovC8-
-Londin Lukas VojtechKvasaco VacenoviceC7-
-Londin Michal KarolKvasaco VacenoviceC7-
-Slahunek MartinS.K. 1923 Sokol KyjovC-
-Londinova Jasmina MarieKvasaco VacenoviceC-
-Tutka StepanSk Veseli N/MC5-
-Zafcik LukasSkalicaC5-
-Tutka MichalSk Veseli N/MC4-
Por.PMenoKlubRatingKategóriaBody v turnajiBGPX bodyGPX

© 2009 jogo author of http://kruber.sk | Design by www.mitchinson.net | This work is licensed under a Creative Commons Attribution 3.0 License | Admin -